Jste zde

Vyzkoušejte „pekelný“ výkon, vtěsnaný do 3,5“

3,5“ displej s procesorem Diablo16 od společnosti 4D Systems zvládne i aplikace, na které procesor Picaso nestačí.

Získejte kameru uCAM-II zdarma!

Abychom ale uvedli věci na pravou míru, stále platí, že Picaso je poměrně výkonný grafický procesor, schopný zvládnout i náročné aplikace s grafikou, animacemi, zvukem nebo videem. Samozřejmě, jako každý procesor, na některé aplikace postačuje s rezervou a na jiné už ne. Pokud tedy předpokládáte, že by Vám svými schopnostmi procesor Picaso nestačil, nebo by neumožňoval případná další rozšíření, splní vysoké požadavky Diablo16.
 
Ve prospěch procesoru Diablo16 hovoří nejen samotný výkon, ale i další přednosti, jako např. velikost paměti, komunikační rozhraní, analogové vstupy, GPIO a další. Výkon procesoru Diablo 16 jste dosud mohli využít dvěma způsoby - v modulu uLCD-70DT (7“, 800x480), nebo ve Vašem vlastním návrhu s použitím samotného procesoru Diablo16. Nyní přichází 4D Systems i s 3,5“ modulem (480x320 px), uLCD-35DT, „poháněným“ tímto výkonným procesorem.
 
 
Dobrou zprávou je i dostupnost nové verze modulu CMOS VGA kamery - uCAM-II se sériovým výstupem (UART TTL). Standardně je kamera vybavena optikou se zorným úhlem 56°. Na objednávku (od určitého MOQ) jsou dostupné i širokoúhlé verze se zorným úhlem 76° a 116°.
 
 
Podobně jako u všech modulů 4D Systems s procesory Picaso a Diablo16, můžete i v případě modulu uLCD-35DT použít pro vývoj aplikací výkonný softwarový balík Workshop4 IDE.
 
Bližší informace Vám poskytnou letáky Diablo16, uLCD35DT a uLCD70. V případě zájmu o jakýkoliv produkt 4D Systems pak kontaktujte distributora, společnost SOS electronic, na adrese info@soselectronic.cz.
 
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • 3,5“ LCD modul s výkonným 16bitovým grafickým procesorem
  • vysoký výkon a mnoho systémových prostředků i pro náročné aplikace
  • 32 kB uživatelské RAM, 16 GPIO portů, 4x analogový vstup
  • PWM, I2C, SPI, ...
  • přímá podpora karet SDHC/SD, soubory FAT16
  • vývojový software Workshop4 IDE zdarma
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: