Jste zde

Empowering Innovation Together tentokrát představí Matter

Nové díly série EIT se zaměří na protokol Matter a vedle tradičního videoformátu zahrnuje také dva podcasty.

Mezi zdroje informací, které jsou užitečné nejen pro vývojáře, ale i pro techniky a obchodníky na úrovni aplikací patří také série videoprůvodců od Mousr Electronics. V tomto díle cyklu Mouser propojil experty Connectivity Standards Alliance (CSA) a přední výrobce v oboru, aby prozkoumali všechny aspekty standardu od uvedení na trh až po konstrukční specifikace.
Díky rozsáhlé podpoře předních výrobců polovodičů, včetně NXP Semiconductors, Silicon Labs, STMicroelectronics, Schneider Electric, Texas Instruments, Infineon Technologies, Nordic Semiconductor a Microchip, slibuje Matter revoluci v inteligentní domácí technologii. V tomto cyklu EIT  Mouser poskytuje poznatky a zdroje, které inženýrům a vývojářům pomohou získat znalosti potřebné k navrhování produktů se standardem Matter

Seriál Matter obsahuje dvě nové epizody Podcast Tech Between Us, který moderuje ředitel technického obsahu společnosti Mouser Raymond Yin. V první a druhé epizodě se k Raymondu Yin připojí Chris LaPré, technický ředitel Connectivity Standards Alliance. Dvojice komentuje uvedení na trh a zkoumá typy inteligentních domácích zařízení kompatibilních s novým standardem. Ponoří se také do role, kterou CSA hraje s Matter a budoucími oblastmi zájmu. Třetí podcast, In Between the Tech, obsahuje rozhovor se Sujatou Neidig, ředitelkou marketingu pro bezdrátové připojení v NXP Semiconductors. Bude diskutovat o typech hardwaru a softwaru, které stojí za protokolem Matter, o tom, jak to ovlivňuje výrobce, pokud jde o návrh a vývoj produktů, a také o tom, co musí inženýři zvážit při navrhování s Matterem.

"Matter poskytuje vzrušující a inovativní způsob, jak propojit výrobce, inženýry a spotřebitele prostřednictvím jednotného protokolu, " říká Raymond Yin, ředitel technického obsahu společnosti Mouser Electronics a hostitel podcastu The Tech Between Us . " Jsem nadšený, že vidím a sdílím, jak společnosti a jednotlivci pomáhají vytvářet svět vzájemně propojených zařízení, která nás spojují pomocí standardu Matter."

Prostřednictvím vzdělávacích rozhovorů, infografik, článků, webinářů a blogů se tato série zabývá tématy, jako je výběr vhodného systému na modulu (SoM) pro integraci, tipy pro použití hmoty při vývoji produktů, návody na vývoj aplikací založených na hmotě a další.

Mezi spolusponzory epizody patří výrobci Nordic Semiconductor, Schneider Electric, Texas Instruments, NXP Semiconductors, STMicroelectronics, Silicon Labs, Infineon Technologies a Microchip Technology Inc. Program EIT společnosti Mouser nadále poskytuje řadu zasvěceného obsahu, který doplňuje konverzaci v podcastu The Tech Between Us.

V souladu se standardem Matter bude série EIT dále zkoumat digitální terapii, senzory prostředí, Wi-Fi 7 a průmyslové strojové vidění. Odhalí technický vývoj potřebný k udržení kroku s vyvíjejícím se světem a upozorní na různé nové produkty na trhu. Program Empowering Innovation Together společnosti Mouser, založený v roce 2015, je jedním z nejuznávanějších programů elektronických součástek v oboru.

https://www.mouser.com/empowering-innovation/matter-protocol/

Hodnocení článku: