Jste zde

Farnell jako první v Evropě nabízí konektory Molex EXTreme Power

Molex EXTreme Power jsou konektory, určené pro vysoké proudy, které se ve své třídě vyznačují nejlepšími výkonovými hustotami a jsou tudíž vhodné pro celou řadu aplikací. Pokrývají široký rozsah proudového zatížení, mechanických řešení krytu, způsobu propojení i možností konfigurace.

Společnost Farnell, přední multikanálový distributor elektronických a průmyslových součástek a součást celosvětové společnosti Premier Farnell, rozšířila svoji nabídku propojovacích prvků a jako první v Evropě nabídla kompletní řadu Molex EXTreme Power, která obsahuje konektory EXTreme

  • LPHPower,
  • MicroPower a
  • ZPower.
 
Požadavek na konektory s vysokou proudovou zatížitelností a stále menšími rozměry pro konstruktéry stále představuje určitý problém. Molex EXTreme Power jsou konektory, určené pro vysoké proudy, které se ve své třídě vyznačují nejlepšími výkonovými hustotami a jsou tudíž vhodné pro celou řadu aplikací. Pokrývají široký rozsah proudového zatížení, mechanických řešení krytu, způsobu propojení i možností konfigurace.
 
Podrobné produktové informace k novým konektorům lze dohledat také v globálním společenství inženýrů konstruktérů element14, kde mohou vývojáři diskutovat o svých aplikacích a potřebách s ostatními a stahovat podrobné technické informace. Konektory Molex EXTreme Power jsou u společnosti Farnell k dispozici s možností dodání do následujícího dne.
 
K nové smlouvě říká Steve Herd, Head of EMCO Product & Supplier Management firmy Farnell, následující: „Molex je novátorem v oblasti propojovacích produktů již mnoho let. Řada EXTreme Power úspěšně řeší rostoucí počet aplikací s vysokou proudovou hustotou na deskách s omezenými rozměry.„Molex je potěšen, že spolupracuje s Premier Farnell“, říká Steve Keep, European Distribution Marketing Manager společnosti Molex. „V Evropě je Farnell s tímto produktem první na trhu a průbojná celosvětová cenová politika u řady EXTreme Power znamená dobrou pozici pro oslovení důležitého evropského trhu s napájecími konektory.“
 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: