Jste zde

Farnell nabízí polymerové tantalové kondenzátory od AVX

Nové polymerové tantalové kondenzátory pro povrchovou montáž získaly mnoho průmyslových prvenství, včetně nejvyššího provozního napětí pro tento typ prvků a nejnižší hodnoty ESR.

Společnost Farnell, přední multikanálový distributor elektronických a průmyslových součástek, oznámila, že bude nabízet nejnovější polymerové tantalové kondenzátory pro povrchovou montáž od společnosti AVX. Součástky, oceněné na Elektra 2010 v kategorii pasivních a elektromechanických produktů, zahrnují jednoanodovou řadu TCJ a víceanodovu řadu TCM. Tyto nové součástky doplňují široký sortiment produktů AVX, které Farnell již nabízí - tento sortiment obsahuje kondenzátory, rezistory, krystaly, oscilátory a spojovací prvky.

Nové polymerové tantalové kondenzátory pro povrchovou montáž získaly mnoho průmyslových prvenství, včetně

  • nejvyššího provozního napětí (50 V) pro tento typ prvků a
  • nejnižší hodnoty ESR – ekvivalentního sériového odporu (až do 25 mΩ).

Svou schopností odolat vysokému zvlnění jsou tyto kondenzátory velmi vhodné pro aplikace v různorodých výkonových obvodech. Špičková úroveň teplotní stability a rozsahu pracovního napětí plus vynikající odolnost a pouzdro s nízkým profilem (2,6 mm), který je nižší než ekvivalentní elektrolytické kondenzátory, to vše nové kondenzátory dále odlišuje a dodává jim vyšší univerzálnost použití.

„Jsme potěšeni, že návrhářům a technikům můžeme nabídnout tyto nové, technicky pokročilé prvky pro jejich nové konstrukce“, říká Andy Brook, produktový manažer pasivních součástek a ochrany obvodů společnosti Farnell. „Význam a důležitost nových polymerových tantalových kondenzátorů pro povrchovou montáž od společnosti AVX je podtržena skutečností, že získaly vysoce hodnocené ocenění v kategorii pasivních a elektromechanických produktů roku v posledním ročníku Elektra Awards.“
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: