Jste zde

Nové komplexní stránky, věnované konstruktérům osvětlení s LED

Společnost Farnell představuje inovativní mikroweb, zaměřený na technologie osvětlení s LED.

Společnost Farnell, přední multikanálový distributor elektronických a průmyslových součástek, představila inovativní mikroweb, věnovaný technologii osvětlení s LED. Nový web Farnellu poskytuje konstruktérům obsáhlý zdroj informací, vztahujících se k  osvětlení s LED, nabízí návody, založené na konkrétních produktech nebo řešeních pro aplikace typu pouličního osvětlení, MR16, signalizace se solárním napájením či míchání barev RGB, stejně jako přístup k celé řadě návrhů i nástrojů pro spolupráci prostřednictvím element14, výjimečných webových stránek e-společenství konstruktérů.

 
 
Mikroweb je dostupný na adrese http://www.farnell.com/lighting.
 
 
Vedle aplikačních poznámek, bílých knih, možností instruktáže, návrhových nástrojů a videí umožňují tyto nové webové stránky, věnované LED, náhled a také nákup celé řady produktů, nejlepších ve své třídě, a to včetně možnosti odeslání ještě tentýž den.
 
Konstruktéři mají přímý přístup k rozsáhlému sortimentu LED osvětlení včetně samotných LED, obvodů pro řízení napájení a teploty, propojovacích prvků, optiky nebo integrovaných a modulárních řešení. Nabídka sestává z osvětlovacích LED produktů světových značek, jako jsou Cree, Avago, Bridgelux, Ledil, National Semiconductor, Linear Technology, Texas Instruments, TE Connectivity, Molex, Fisher a Bergquist.
 
„Nový mikroweb, věnovaný LED, byl navržen tak, aby pomáhal inženýrům a konstruktérům, pracujícím ve výzkumu a vývoji osvětlovacích systémů, zkušenostmi, plynoucími z rozšířené on – line spolupráce“ říká David Shen, Senior VP, Global Technical Marketing společnosti Premier Farnell. „Přináší širokou nabídku technických prostředků a produktů - současně na jediném místě a ve snadno použitelném formátu.“
 
Konstruktéři z mikrowebu snadno přejdou do příslušné skupiny na společenství konstruktérů element14 při společnosti Farnell, aby mohli spolupracovat s kolegy a experty z průmyslu. Skupina pro osvětlení společenství element14 nabízí rychlý přístup k doplňujícím technickým informacím, hlubší pochopení problematiky osvětlení na základě diskusní skupiny profesionálů v sekci „Zeptejte se odborníka“ (Ask an Expert) a také živou diskusi s konstruktéry kdekoli na světě.
 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: