Jste zde

Věnujte svůj čas obsahu aplikace, o její vzhled se postará 4D ViSi

Programování grafického rozhraní snad už ani nemůže být jednodušší. Společnost 4D Systems přináší vývojářům nový výkonný grafický editor, který dále posouvá hranice jednoduchosti a rychlosti při vytváření grafického výstupu.

Nástroj 4D ViSi umožňuje velmi jednoduše a intuitivně rozmístit grafické ovládací a zobrazovací prvky tak, jak požadujeme aby se zobrazovaly na
 
Ve výsledku tak velmi rychle vytvoříme grafické rozhraní a můžeme se plně soustředit na to hlavní - na samotnou aplikaci. Jinými slovy, své úsilí pak můžeme věnovat tomu „co má aplikace dělat“ a ne „jak má vypadat“.
 
 

Chcete své úsilí věnovat tomu „co má aplikace dělat“ a ne „jak má vypadat“?
Kontaktujte distributora, společnost SOS electronic,
na adrese info@soselectronic.cz
 

Nástroj 4D ViSi je součástí programu 4D Workshop3 IDE – Alpha, který je volně ke stažení. 4D ViSi je výkonný SW nástroj, který umožňuje okamžitý náhled požadovaného grafického rozložení pro moduly 4D displejů. 4D ViSi obsahuje sadu různých měřidel, číselníků a tlačítek, které lze přesunutím (drag & drop) umístit na požadované místo. Každá položka má přitom široké možnosti nastavení. Bez potřeby stále nahrávat kód do modulu displeje tak máme možnost vidět každou změnu na monitoru svého počítače. Jedním kliknutím se následně celý příslušný kód vloží do výsledného programu. Bližší představu o práci v tomto programu můžete získat v připojeném videu:
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.