Jste zde

Změňte UART na USB v existujícím zařízení!

Nové konektory DB9 USB od FTDI umožňují využívat USB port v zařízeních s UART rozhraním bez potřeby redesignu DPS.

Jednoduchým použitím nových konektorů FTDI DB9 USB namísto původních DB9 UART konektorů můžete téměř okamžitě dosáhnout připojitelnosti přes USB u Vašich stávajících zařízení. Pokud si z jakýchkoli důvodů nepřejete redesign DPS, pak jsou pro Vás tyto konektory ideálním řešením. Konektory DB9 USB obsahují v tělese konektoru kompletní převodník USB / UART. Doposud byly tyto konektory dostupné ve verzi s RS232 logickými úrovněmi. Novinkou od společnosti FTDI jsou 4 nové typy, podporující i 3,3 V a 5 V logické úrovně - DB9-USB-D3 a DB9-USB-D5, s USB konektorem typu "male" nebo "female".
 
Rodina DB9 USB tak obsahuje 6 typů pro všechny 3 nejběžnější logické úrovně, v provedení s USB konektorem typu male i female. Nové konektory nabízí stejný komfort použití jako jiné USB produkty FTDI, navíc bez potřeby redesignu DPS. Detailní popis naleznete v datasheetu DB9_USB jakož i v aplikační příručce AN_149. Volně dostupné ovladače umožňují využívat DB9 USB konektory jako Virtual COM Port (VCP).
 
 
 
POZOR: Získejte vzorek zdarma!
Popište nám, v jaké aplikaci chcete použít některý z těchto nových konektorů a my pak vybereme dvacet z Vás, kterým poskytneme vzorek zdarma!
Popis aplikace zašlete na adresu marketing@soselectronic.com.
 
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

  • kompletní USB převodník v konektoru s rozměry DB9
  • dostupné ve verzi s RS232, 5 V a 3,3 V logickými úrovněmi
  • přenosová rychlost do 1 Mbaud (RS232) a až 3 Mbaud (3,3 a 5 V verze)
  • teplotní rozsah -40 až +85 °C
  • nadstandardní technická podpora od FTDI
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.