Jste zde

Průmyslové modemy Erco & Gener s podporou 3G a Glonass

Únorové novinky francouzského výrobce Erco & Gener ovládly 3G modemy GenPro 354e a GenLoc 354e. Seznamte se s novými možnostmi a využijte přitom prodloužené záruky 36 měsíců i vy.
Nejen dva analogové vstupy 0 až 10 V, pět číslicových vstupů, trojice digitálních výstupů, 2x RS232 nebo vestavěná baterie, ale též komunikace v sítích 2G a 3G a v případě posledně zmiňovaného GenLoc 354e též podpora GPS + Glonass. Celkový pohled mezi embedded produkty zaměřené na bezdrátovou M2M komunikaci pak dává správně tušit, že oběma průmyslovými modemy výrobce ve skutečnosti zdokonaluje možnosti dřívejších GenPro 54e a GenLoc 54e.
 
 
Erco & Gener coby specialista na komunikaci mezi stroji a zařízeními rovněž vyvinul speciální systém pro dlouhodobě udržitelný vývoj embedded aplikací. Svou otevřenou platformu označuje EGM jako Erco & Gener Middleware.
 
 
Příkladem takových aplikací, vyvinutých přímo výrobcem, jsou EaseIP, EasePro nebo EaseLoc, které máme k dispozici též ve formě zdrojových kódů a zákazník je může upravovat nebo vyvinout své vlastní. Součástí EGM je též vzdálené nahrávání firmwaru (DOTA) a bude tak vlastností všech aplikací, které jsou na EGM založené. Více jsme na toto téma na HW.cz psali v článku Průmyslové modemy a telemetrické jednotky s GPS Erco & Gener.
 
S oběma 3G modemy, GenPro 354e a GenLoc 354e, se blíže seznámíte přímo na stránkách výrobce. V případě zájmu se pak obracejte na distributora, společnost Ryston Macro Weil s.r.o. (www.mw.ryston.cz).
 
 
Hodnocení článku: