Jste zde

Insight SIP 1907-HT: RF modul pro vysoké teploty

RF modul, určený pro BLE, ANT/ANT+, Thread, Zigbee, Gazell a další 2.4 GHz protokoly posouvá rozsah aplikačních teplot z obvyklých úrovní na 105oC a míří tak do aplikací smart lighting a automatizace budov.

Návrh elektroniky pro řízení osvětlení i HVAC systémů se potýká s teplotními rozsahy, které často překračují úrovně, obvyklé pro automobilový segment. Ten v základu vystačí s rozsahem -40°C -+80°C, ale topné systémy i svítidlapřipravují elektronice daleko drsnější podmínky. Obvykle je potom nutné sahat ke konstrukčním kompromisům, které prodražují návrh mechaniky a chlazení, případně řídící elektroniku stěhují do samostatného krytí.Nový modul od Insight SIP vychází vstříc těmto aplikacím a jejich řízením prostřednictvím bezdrátových MESH sítí. jako Bluetooth Mesh, Zigbee neboThread. Modul ISP1907-HT v miniaturním pouzdře 8x8x1 mm s integrovanou anténou ukrývá 2,4 GHz SoC nRF52833 od Nordic Semiconductor, 32-bitový ARM Cortex-M4, s 512 kB paměti flash a 128 kB SRAM a A/D periferie pro senzoriku.

Díky SoC od Nordicu modul 1907-HT supports podporuje řadu protokolů BLE, ANT/ANT+, Thread, Zigbee nebo Gazell od Nordic Semiconductor a to i v režimu současného provozu více sítí. Modul ISP1907-HT přináší i další výbavu: krystaly 32 MHz a 32 kHz pro RF, anténu i DC-DC konvertor včetně induktoru. Vysoký stupeň integrace se pozitivně projevuje mimo jiné na spotřebě. Rozhraní zahrnují 30 GPIO, 8 AD vstupů, AD převodník, SPI, sběrnice PDM I2C a UART a USB. 

https://www.insightsip.com/

Hodnocení článku: