Jste zde

Inteligentní dotykové displeje pro domácí automatizaci

Moduly rodiny uniTFTs jsou ideální pro domácí automatizaci i jako ovládací panely. Spolu s rozhraním USB přicházejí i s RS232, SPI a I2C.

Rodinu uniTFT od Electronic Assembly tvořily dosud skutečně inteligentní displeje nejvyšší úrovně s extrémně rozsáhlými funkcemi, dostupné ve velikostech od 5,0 ”do 10,1” (např. EA uniTFTs020). Jsou vhodné i pro "high-end" aplikace, obvykle vyráběné v malém množství. 
Na druhé straně pro mnoho běžných projektů jsou vhodnější některé cenově dostupnější, ale stále dostatečně inteligentní série displejů. Právě pro tyto požadavky vyvinula společnost Electronic Assembly novou sérii uniTFTs s velikostí displeje od 2", 2,8", 3,5" až do 4,3".

Moduly rodiny uniTFTs jsou ideální pro domácí automatizaci i jako ovládací panely. Spolu s rozhraním USB přicházejí i s RS232, SPI a I2C. Digitální vstupně-výstupní porty (8/ rozšířitelné až na 136), 4 analogové vstupy a výstup PWM nabízí široké možnosti pro ovládání připojených periferií. 
IPS displej s širokými pozorovacími úhly a jasem 1 000cd/m2 nabízí skvělý kontrast i za jasného slunečního světla. Kapacitní dotykový panel umožňuje pohodlné použití.

Aby bylo možné využít celý potenciál těchto modulů displejů, vyvinula společnost Electronic Assembly volně dostupný softwarový nástroj Uni TFT Designer. Tento výkonný IDE software kombinuje komplexní prostředí, mnoho předdefinovaných widgetů a intuitivní způsob vývoje grafického rozhraní.

Celou rodinu malých inteligentních displejů série uniTFTs najdete v skladovém sortimentu SOS electronic. Nejnovějšími přírůstky jsou 3,5” a 4,3” verze - EA uniTFTs035-ATC a EA uniTFTs043-ATC.

Více informací k produktům značky Electronic Assembly vám rádi poskytnou na adrese info@soselectronic.cz

 Hlavní charakteristiky:

  • 2,0" 320x240 / 2,8" 320x240 / 3,5" 480x320 / 4,3" 480x272
  • Super jasné LED podsvícení nad 800 cd/m²
  • Objektově orientované programování
  • Změna objektu během provozu: velikost, tvar, barva, obsah
  • Animace a přesouvání objektů
  • Alfa-blending
  • Jednoduché napájení 3,3 V nebo přímo přes USB
  • RTC Čas (zálohovaný baterií)
  • Flash-paměť jako úložiště pro obrázky, písma, menu a log-soubory

Download a odkazy:

Hodnocení článku: