Jste zde

Čipy kam se podíváš. ON radí, co osadit do auta a jak

Společnost ON Semiconductor v srpnu rozšířila svou technickou knihovničku v pořadí již o deváté vydání příručky Automotive Solutions. V duchu firemních inovací, vedoucích k ještě vyšší energetické účinnosti, se na 80 stranách zaměřuje na sedm dílčích oblastí z automobilového průmyslu.
Podle průvodních slov by předložená „automotive“ řešení měla ve výsledku směřovat ke snižování emisí, příznivější spotřebě paliva, kvalitnějšímu osvětlení, vyšší bezpečnosti nebo též dalším možnostem vzájemné propojitelnosti, zatímco stranou nezůstanou ani technologie, spojující dostupnost informací se zábavou, tzv. infotainment, včetně související audiotechniky.
 
 
Do boje proto v ON Semiconductoru vyráží s řadou polovodičových produktů pro řízení napájení, ochrany, zpracování / přizpůsobení signálu nebo ovládání systémů, které zúročí ve spojitosti s hnacím ústrojím vozu (powertrain), dynamickým brzděním, svícením, řízením vytápění / chlazení, zónou dveří, systémy výstrahy před kolizí, IVN (zkratka pro in-vehicle networking) a také již zmiňovaným „infotainmentem“. Není potřeba zvlášť zdůrazňovat, že na elektronická zařízení provozovaná v automobilech budou logicky kladeny mnohem přísnější požadavky.
 
Novou publikaci se můžete stáhnou prostřednictvím tohoto odkazu.
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: