Jste zde

Embedded aplikace přehledně na novém webu

Divize ECT (Embedded Computing Technology) společnosti MSC Vertriebs spustila před nedávnem nový web – www.mscembedded.com, na kterém představuje moduly vlastní výroby. Web je nápadně přehledný a jednoduchý.

Kromě technických detailů o řadách modulů v řadách COM Express, Qseven, ETX  a nanoRISC poskytuje web informace o aplikacích v různých průmyslových odvětvích, jako například průmyslové automatizaci, lékařských systémech, dopravě a dalších.
Web disponuje zajímavým členěním z hlediska regionů. Vedle obsahu pro americký trh (USA a Kanada) lze zobrazit pro MSC domácí německou verzi  a také anglickou verzi pro evropský trh, což je v našem prostředí příjemný bonus.
Jednou z nejzajímavějších novinek je MSC Q7-IMX6 postavený na základě nového CPU Freescale i.MX6, nabízející výpočetní výkon čtyř-jádrového, dvou-jádrového nebo jedno-jádrového ARM Cortex-A9 při velmi nízké spotřebě a excelentní výkonnosti grafiky.

Support centrum již v současnosti obsahuje vše důležité. Aplikační poznámky, drivery, manuály a update sofware jsou přehledně rozčleněny a popsány. Na první pohled je zřejmé, že nový web přístup k informacím opravdu urychlí. To mimo jiné umožní odpovědným pracovníkům a vývojářům rychle zvážit vhodnost modulů pro aplikace, které právě připravují.

Všechny moduly jsou dostupné prostřednictvím distribuční sítě MSC Vertriebs.
www.mscembedded.com/emea
www.msc-ge.com

Hodnocení článku: