Jste zde

TI Precision Designs: a teď přesně, prosím

Texas Instruments představuje knihovnu precizního analogového návrhu s podtitulem „tří návrhových úrovní ze stolů našich odborníků na analogovou techniku“.
Pod označením TI Precision Designs se ukrývá knihovna kompletních, detailně popsaných zapojení, „dotažených“ na úroveň desky plošného spoje – a ještě dál. Cílem je pomoci vývojářům elektronických systémů během krátké doby posoudit a mnohdy též přizpůsobit konkrétní obvody a ještě si přitom rozšířit rozsah znalostí v daném odvětví.
 
18-Bit, 1MSPS Data Acquisition Block (DAQ) Optimized for Lowest Distortion and Noise
 
K dispozici dostáváme celkem tři úrovně návrhu: Reference, Verified nebo též CerTIfied (s důmyslně vloženým názvem firmy uprostřed), nabízející spojení teorie, metodiky, simulací, výsledků testování a také návrhových souborů. Detailní vymezení jednotlivých skupin nabízí přiložená grafika. Snadnější orientaci v nabídce, která by se měla i nadále rozrůstat, pak umožňuje výběr dílčích oblastí.
 
 
Celou knihovnu precizního analogového návrhu od Texas Instruments si můžete již nyní otevřít na www.ti.com/precisiondesigns-pr.


 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: