Jste zde

Koax a optika v jednom konektoru: TE NanoRF 75

TE Connectivity umožňuje vysokorychlostní zpracování videa v náročných prostředích s koaxiálními/optickými hybridními moduly NanoRF 75 Ohm.

TE Connectivity představila své koaxiální/optické hybridní moduly NanoRF 75 Ohm. Toto řešení je pro vysokou rychlost a hustotu snímání a zpracování videa nové generace v leteckých, obranných a námořních aplikacích. Jak prozrazuje název modulů  NanoRF 75 Ohm, konstrukce respektuje charakteristickou impedanci 75ohm jak v konstrukci kontaktů, tak v rozhraní, což minimalizuje ztráty signálu během kabelových přechodů. Tato technologie umožňuje vysoce kvalitní signalizaci a podporuje vysokorychlostní protokoly nezbytné pro rychlé zpracování videa. Konektory jsou navíc vybaveny pružinovými kontakty které pomáhají zajistit přesné zarovnání kontaktů a spolehlivý přenos signálu s nízkými ztrátami, a to i v extrémních podmínkách.

Modul NanoRF 75 Ohm nabízí první svého druhu kombinaci vysokorychlostních koaxiálních a optických připojení pro video signály až do 18 GHz, to vše v malém provedení kompatibilním se stávajícími architekturami VPX. Shoda s normami včetně VITA 65.0, 65.1, 67.3 a technické normy SOSA (Sensor Open Systems Architecture) zjednodušuje implementaci a usnadňuje upgrady systému.

https://www.te.com/en/plp/pcb-rf-modules-nano-rf-optical/Y30n4Xw9xJGVw9zAj.html

Hodnocení článku: