Jste zde

Konektory Samtec v knihovnách EDA

Samtec uvolnil přes 200 tisíc symbolů a rozkresů svých produktů z oblasti konektorů a konektivity.

Dostupnost rozkresů produktů pro běžně používané nástroje pro návrh plošných spojů je dnes jedním ze základních předpokladů pro to, aby se výrobce součástek dostal mezi dodavatele firem, které elektronický design používají. Je zákonité, že vývojář sáhne raději po produktech, ke kterým má k dispozici kvalitní footprinty.
Časy a nároky se mění a často se stává, že dokumentace zaběhlých produktů pokulhává nebo že je potřeba kombinovat různé knihovny a dohledávat některé potřebné údaje. O to více potěší, když výrobce připraví nejen symboly a footprinty pro nové produkty, ale když zreviduje celou řadu perspektivních produktů a data připraví pro co nejvíce používaných knihoven.

Samtec v tomto směru zvolil spolupráci s osvědčeným vyhledavačem SnapEDA, který v posledních měsících vygeneroval přes 120 tisíc nových modelů konektorů, včetně vysokorychlostních mezideskových propojovacích modulů Samtec.

Tyto modely byly okamžitě integrovány do knihoven distributorů Digi-Key  nebo Mouser v řadě formátů, včetně oblíbených OrCad, Allegro, Altium, Eagle Autodesk, Mentor PADS, KiCad, PCB123 nebo Proteus.

www.snapeda.com
www.samtec.com

Hodnocení článku: