Jste zde

Kvalitní plastové krabičky BAHAR vás překvapí nejen svým precizním provedením, ale také cenou

Krabička je mnohdy podceňovaná součást zařízení, i když se jedná o aspekt, jenž jej prodává na první pohled. Proto je velmi důležité mít designově zajímavou, nevšední, a přesto kvalitní krabičku. My vám nyní ukážeme, že to jde i za přijatelnou cenu, a to je přesně to, co všichni chtějí - kvalitní krabička za dobrou cenu.

Výrobce BAHAR, který sídlí v Shenzhenu se zabývá výrobou a designem krabiček od roku 2010, kdy své myšlenky převedl ve výrobu. V následujících letech byla založena německá pobočka v Hamburku, která řídí evropský trh. V tomto článku se budeme věnovat představení plastových krabiček. Pro lepší orientaci jsme je rozdělili do několika skupin.

Klíčenky

Jedná se o nejmenší typ krabičky, která se hodí na bezdrátové jednoduché ovládání různých domovních vrat, bran, oken nebo pro zařízení s malým displejem. 
https://www.krabicky.eu/klicenky/

Krabičky přístrojové

Tyto krabičky bychom mohli rozdělit na základě jejich využití, a to jednak na stolní (desktop) nebo na ty, které jsou přizpůsobeny montáži na zeď (wallmount). Stolní jsou určené pro jakékoliv zařízení, které slouží ke každodenní manipulaci. Ze zadní strany mají stojánek pro dobrou čitelnost displeje. U kategorie s montáží na zeď se nabízí aplikace přístupových systémů nebo čteček různých karet. Některé typy krabiček mají čelní panel se vzorem kůže. 
https://www.krabicky.eu/pristrojove-2/  a https://www.krabicky.eu/vyhledavani/?string=BMC+70023

Krabičky do ruky

Tato série ručních krabiček nalezne své uplatnění především ve zdravotnictví, její vlastnosti mohou využít především výrobci komunikačních systémů pro zdravotnictví. Všechny krabičky jsou uzpůsobeny k tomu, aby se kabel dal zavést přímo do krabičky. Další variantou je montáž zadního klipu, jež umožňuje pohodlné zavěšení.
https://www.krabicky.eu/pro_dalkove_ovladani/

Krabičky s otvorem pro displej

Tyto typy krabiček jsou určeny pro ruční přenosné přístroje a měřící zařízení. Součástí krabičky je rovněž popruh, který brání vyklouznutí krabičky z ruky. 
https://www.krabicky.eu/s_otvorem_pro_displej/

Univerzální krabičky do ruky

Jedná se o takzvanou sendvičovou krabičku, která je složena z dvou dílů (horní a dolního) a barevného středu. Využití těchto krabiček může být velmi různorodá, například: krabičky do ruky, malé zobrazovací jednotky nebo jako ovládací prvky. Možností využití těchto krabiček je velmi mnoho.
https://www.krabicky.eu/univerzalni-2/

Krabičky na DIN lištu

U krabiček na DIN lištu je využití poměrně prosté a jasné. Konstrukce těchto krabiček je tvořena základnou, horním dílem (s větracími otvory nebo bez), bočnicemi a čelním sklem. 
https://www.krabicky.eu/na-din-listu/

Elektroinstalační boxy

Jedná se o voděodolné elektroinstalační boxy s krytím IP68. Dají se využít pro venkovní instalaci rozvodových zařízení, elektroniky pro bazény apod. 
https://www.krabicky.eu/elektroinstalacni/

Minikrabičky

Tato série krabiček je určena hlavně pro jednoduchá zařízení jako jsou tlačítka, senzory apod. Všechny velikosti jsou nabízeny v provedeních s přírubou a bez příruby. 
https://www.krabicky.eu/minikrabicky/

Krabičky pro senzory a čidla

Krabičky pro zvonky, stropní senzory, čidla a podobné aplikace. Tato standardní série na horním obrázku byla rozšířena o další barevné provedení. Jedná se o momentálně posledních designových řadu, která doplnila portfolio výrobce BAHAR. 
https://www.krabicky.eu/pro_senzory-a-cidla/

Pultové krabičky

Pultové krabičky jsou stále velmi vyhledávanou sortou. Výrobce je vyrábí ve 2 barevných provedeních. Větší krabičky mají nejen větrací otvory, ale i nožičky pro lepší čitelnost přední strany. 
https://www.krabicky.eu/pultove/

Voděodolné krabičky

Poslední skupinou plastových krabiček jsou voděodolné krabičky s krytím IP68. Varianty těchto krabiček jsou buď s transparentním víkem nebo s montážní přírubou. Závity pro šrouby jsou osazeny mosaznými maticemi, které v kombinaci s těsnící gumičkou zaručují kvalitní IP krytí. 
https://www.krabicky.eu/vodeodolne/

Oficiálním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku je společnost MINYX servis s.r.o. - https://www.minyx.cz/cs/

elektronický katalog krabiček (cca 1400 provedení) naleznete na webu: - https://www.krabicky.eu/

V České republice máme skladem vzorkové množství od všech typů krabiček, pro rychlou reakci na vývoj našich zákazníků. Standartní doba dodání pak bývá zhruba 2 – 3 týdny. 

 

Hodnocení článku: