Jste zde

Lantronix xPico110 pro strojní SMT osazování

Kompaktní modul Lantronix xPico 110 je navržen pro snadnou a rychlou integraci zařízení se sériovým portem při vynaložení minimálního úsilí, což zjednodušuje připojení průmyslových strojů do sítě Ethernet.

Modul využívá léty osvědčenou 16 bitovou platformu v podobě x86 DSTni-EX CPU s pracovní frekvencí až 120 MHz od firmy Lantronix a umožňuje xPico110 fungovat jako most mezi UART a Ethernet sítí, neboť TCP/IP stack je integrován přímo v modulu. Tento modul najde využití například v průmyslových strojích, zdravotnických zařízeních, PLC automatech atd. 

Firmware modulu se zabudovaným TCP/IP protokolem výrazně zjednodušuje práci vývojářům, umožňuje vytvořit jednoduchou konfigurací parametrů xPico110 během několika minut UART/ETH most, dokonce bez nutnosti napsání jediného řádku kódu.

Kromě toho podporuje osvědčená technologie TruPort Serial spolehlivý a transparentní přenos stovek standardních protokolů sběrnice, jako je např. Modbus nebo proprietární sériové protokoly.

Návrháři mohou integrovat PoE nebo volně využívat různé typy ethernetových konektorů v konstrukcích, integrovaný PHY a rozšířený rozsah provozních teplot zjednodušují integraci zařízení s použitím xPico110 i pro drsnější prostředí. Vnitřní paměť 384 kB je určena pro uložení webové stránky, ke které je možné se připojit pomocí standardního prohlížeče.

Hlavní rozdíl mezi xPico a xPico110 je v mechanickém provedení modulu. XPico110 je velmi vhodný pro strojní osazování, které není možné u standardního xPico. Všechny softwarové funkce jsou kompatibilní s předchozími verzemi, tím je přechod na nový xPico 110 bezbolestný a rychlý.

V případě zájmu o jakékoliv produkty značky Lantronix nás prosím kontaktujte na info@soselectronic.cz

 Hlavní vlastnosti:

  • Vyzrálý a zcela integrovaný TCP/IP stack a síťové služby
  • Sériová technologie TruPort pro robustní a bezpečnou datovou komunikaci
  • Jemně nastavitelná úroveň bezpečnosti
  • Integrovaný webový server
  • 256 bitové šifrování AES s certifikací NIST
  • Integrovaný PHY modul 10/100 Mbps
  • Dostupná je i verze s Modbus protokolem
  • Kompaktní rozměry (18 mm x 31 mm)
  • Rozsah pracovních teplot (-40 ° C až + 85 ° C)

Download a odkazy:

Hodnocení článku: