Jste zde

LED moduly Intelligent LED Solutions od IGS pro samostatné použití i integraci

Intelligent Group Solutions nabízí širokou řadu LED modulů, které lze používat jako samostatné výrobky nebo snadno integrovat do aplikací OEM vyžadujících viditelné bílé, barevné, infračervené nebo ultrafialové světlo.

ILS je přední výrobce LED modulů, které je možno používat jako samostatná zařízení nebo které konstruktérům umožňují rychlé začleňování nejmodernější LED technologie do koncových výrobků. Naprostá většina těchto LED modulů využívá hliníkový substrát, který zajišťuje optimální odvádění tepla a umožňuje použití v nejrozmanitějších oblastech. Řada výrobků ILS, které jsou nyní dostupné v nabídce společnosti Farnell, zahrnuje například tyto položky:

  • OSLON UV 3636 1 LEDiL Selector Board, což je deska pro výběr komponent, která konstruktérům umožňuje práci s LED typu OSLON® UV 3636 pocházející od společnosti OSRAM Opto Semiconductors, a tím snadno vybírat související výrobky při vyvíjení osvětlovacích systémů. Tato deska pro výběr komponent byla navržena tak, aby na ni bylo možno umísťovat různé křemíkové optické prvky dodávané společností LEDiL. Je vybavena zásuvnými konektory, které usnadňují její použití, a opatřena předvrtanými montážními otvory pro chladiče. Použitý kompaktní a výkonný světelný zdroj, jímž je LED typu OSLON® UV 3636, je určen pro osvětlování různých zařízení, pro dezinfekci vzduchu, povrchů a vody zářením UV-C a rovněž pro aplikace související se zjišťováním přítomnosti kouře, prachu a částic.

  • PowerStar OSLON® Square, tedy diodový modul, který obsahuje jednu z nejkompaktnějších LED na světě. Ta poskytuje vysoký výkon dosahující 2 W ve spojení s mimořádně nízkým tepelným odporem a vysokými úrovněmi účinnosti, spolehlivosti a odolnosti proti korozi. Nejnovější generace LED modulu PowerStar OSLON® Square má pozorovací úhel o velikosti 120 stupňů, nabízí však také zvýšený výkon a zdokonalený vyzařovací obrazec, který byl získán zvětšením rozměrů křemíkové čočky. Tato komponenta je vhodná pro aplikace zahrnující všeobecné osvětlení, bodové osvětlení, pracovní osvětlení, dekorativní osvětlení, osvětlení prodejních prostorů a zábavní osvětlení.
  • OSLON Black 4 PowerStar IR je modul, který je ideální pro konstruktéry pracující s infračerveným světlem a který poskytuje všechny výhody řady PowerStar dodávané společností ILS. Tento modul, který je vybaven čtyřmi infračervenými LED, je vhodný pro aplikace vyžadující vysoce výkonné IR osvětlení v kompaktním prostoru, tedy například pro použití v dohledových systémech, v infračervených osvětlovacích jednotkách pro kamery, v systémech strojového vidění, v systémech osvětlení pro noční vidění a v asistenčních systémech pro řidiče. LED řady OSLON® Black od společnosti OSRAM Opto Semiconductors jsou v současnosti nejmenšími infračervenými LED, které poskytují optický výkon vyšší než 1 W.

ILS dokáže rychle uvádět na trh nová řešení na bázi LED, která integrují nejpokročilejší výrobky pocházející od několika nejdůvěryhodnějších globálních výrobců. Výrobní řadu společnosti ILS lze snadno začleňovat do zařízení vyráběných našimi zákazníky nebo využívat k podpoře činnosti konstruktérů, kteří s těmito světelnými diodami pracují. Mnoho výrobků společnosti ILS obsahuje LED značky Osram, které jsou již u našich stávajících zákazníků velmi oblíbené.

ILS je jedna ze čtyř specializovaných divizí skupiny IGS, která se zaměřuje na poskytování jedinečných řešení zákazníkům požadujícím optoelektronické komponenty, podsestavy i hotové výrobky. Divize ILS byla vytvořena v odezvě na poptávku zákazníků a dodavatelů, kteří potřebují speciální výrobky a služby v rychle rostoucím odvětví LED.

Řada LED modulů vyráběných společností ILS je nyní v nabídce Farnell

 

Hodnocení článku: