Jste zde

Molex a Mouser společně pro automotive

Nový mikroweb představil na začátku září Mouser ve spolupráci s výrobcem elektroniky Molex. Přináší nový pohled na softwarově definované vozidlo a výzvy, které se týkají nejen autonomního řízení.

Ačkoli je Molex znám především díky konektorům, spojovacím řešením a dalším pasivním součástkám, jeho výrobní program je daleko širší a zahrnuje významný podíl RF řešení, optiky a senzoriky ařadu dalších včetně flexibilních plošných spojů nebo FPGA systémů.

Centrálním tématem mikrowebu tentokrát není otázka, jak sestrojit autonomní vozidlo (a kolik let to bude trvat), ale softwarově definované vozidlo. Při vývoji spolehlivých aplikací pro tento rozvíjející se průmysl musí výrobci rozumět technologiím a komponentům zapojeným do neustále se vyvíjejícího propojeného vozidla. Stránka obsahuje články, příspěvky na blogu, videa a představení produktů i nástin řešení nejdůležitějších problémů, kterým čelí nejnovější design v automobilovém průmyslu - včetně článku o zajištění připravenosti na šířku pásma sítě ve vozidlech, které nabízejí klíčové informace o síťových požadavcích softwarově definovaných vozidel.

https://molex.mouser.com/automotive

Hodnocení článku: