Jste zde

Černý nebo bílý?

Máte aplikaci s kancelářskou nebo jinou technikou a nehodí se Vám černý vypínač? Společnost SOS electronic nabídne elegantní, bílý.

Vypínač Marquardt zdarma

Kolébkové vypínače jsou nejčastěji dostupné v černé verzi. Když si prohlédneme katalogy světových výrobců, většinou tam najdeme právě tyto černé typy a jen několik málo bílých. Vypínač v bílé barvě však můžeme s výhodou použit v mnoha aplikacích, např. kancelářské technice, PC, „bílé“ technice, osvětlení, ale též řadě dalších zařízení, jejichž skříňka není černá, resp. všude tam, kde může být zajímavým designovým doplňkem právě bílá verze. I v naší elektrotechnické branži částečně platí, že „obal prodává“ a esteticky řešený návrh tak může být jedním z faktorů úspěšnosti zařízení na trhu.
 
U distributora, společnosti SOS electronic, proto najdete novinky - bílý kolébkový vypínač 1832.3311 (DPST, 20 A / 250 VAC) a také kulatý 1881.1105 (SPST, 12 A / 250 VAC). Oba prvky patří k osvědčeným sériím, jejichž vlastnosti jsou dobře známy. Detailní popis naleznete v katalogových listech řady 1830 a 1881. V poslední době byly do skladové nabídky zařazeny též další typy Marquardt.
 
 
V případě zájmu o jakýkoliv spínač Marquardt pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Vybrané výhody řešení:

 
  • elegantní bílá barva
  • možnost vylepšit design cílového zařízení
  • v praxi ověřené série vypínačů (1830 a 1881)
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: