Jste zde

Průmyslové konektory Hirschmann ST. Znáte je?

Univerzálním průmyslovým konektorům řady ST svěříme napájení, řízení, ale i přenos signálů z různých senzorů.
Známou sérii Hirschmann ST (STA) snad nejlépe charakterizuje slovo „univerzálnost“. Konektory ST takové bezesporu jsou, protože svými parametry (16 A / 250 VAC) postačí pro většinu aplikací a přitom si ještě udržují slušnou kompaktnost. Současně jsou dostupné v mnoha verzích (M / F, na panel / na kabel), takže si můžeme vytvořit libovolnou kombinaci kabel / kabel, kabel / panel.
 

Konektory ST mají 2, 3, 4 nebo 5 kontaktů + PE v pevném a poměrně kompaktním polyamidovém (PA) těle. Bezpečnost a spolehlivost podporuje kovový zámek STASIx (nutno dokoupit samostatně), zabraňující náhodnému odpojení a zároveň umožňující snadné a rychlé rozpojení v případě potřeby.
 
Konektory na kabel jsou dostupné také s extra podporou kabelu proti vytažení z průchodky („strain relief“). Série ST je takříkajíc standardem pro mnohé průmyslové aplikace a své uplatnění najde například i v automatizaci budov (inteligentní domy, ...).
 
Novinkou v nabídce distributora, společnosti SOS electronic, je mimořádně cenově výhodná sestava SETSTAx3 pro spojení kabelů navzájem, obsahující konektory STAS 3N, STAK 3N a kovový zámek.
 
Detailní informace Vám poskytnou katalogové listy jednotlivých typů. Na objednávku jsou dostupné též modely s integrovaným kabelem a jiné.
 
V případě zájmu pište na info@soselectronic.cz.
 


Základní vlastnosti a výhody:

 
  • široce používané konektory pro řízení, napájení a průmyslovou automatizaci
  • 2+PE, 3+PE, 4+PE nebo 5+PE
  • 16 A / 250 VAC, vodiče do průřezu 1,5 mm2
  • pevné polyamidové tělo s integrovanou kabelovou průchodkou
  • verze s nebo bez extra podpory kabelu proti vytažení
  • určeno pro teploty -30 až +90 °C
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.