Jste zde

Tušíte, kde všude jsou zdroje a adaptéry Friwo?

Setkáváte se s nimi každý den a ani nevíte, že to jsou ony. Nicméně světoví výrobci vědí, proč je používají...
Zdroje Friwo garantují špičkové parametry a spolehlivost, takže i Vám mohou pomoci získat si a udržet zákazníky i dobré renomé. Mít důvěru zákazníků bývá obvykle tím nejdůležitějším faktorem, ovlivňujícím zda svůj výrobek prodáte nebo ne. A důvěra zákazníků se zpravidla buduje na spolehlivosti zařízení.
 
 
V dnešní době, kdy je většinou možné koupit zařízení s téměř stejnou funkcionalitou od více výrobců, ovlivňují úspěch či neúspěch na trhu i zdánlivé maličkosti. Velmi častý bude pochopitelně tlak na co nejnižší cenu, ale ruku v ruce s tímto požadavkem chce každý též onu spolehlivost.
 
 
Konstruktéři elektronických zařízení vědí, že zařízení se stejnou funkcí lze navrhnout v podstatě dvěma základními způsoby:
 
1) tak, aby pracovalo na hraně svých možností
  • (méně dimenzované součástky, pomalejší polovodiče s vyššími ztrátami, ...). Takové zařízení pracuje za „normálních okolností“ jak má, jen se možná o něco více zahřívá (nižší účinnost). Problém obvykle spočívá v kratší životnosti a mnohem větší citlivosti na přepětí v síti, rušení, vyšší teploty apod.
2) tak, aby s rezervou pracovalo spolehlivě a to i v případě ne vždy ideálních okolních podmínek
  • (teplota, napěťové špičky, různé výkyvy, ...) - i za cenu mírně vyšších výrobních nákladů.
 
 
Je jasné, že zařízení, navržené podle „vzoru č. 2“, poskytuje daleko větší předpoklad spolehlivého provozu bez reklamací, servisních zásahů a ztráty dobrého jména. Friwo jako největší a jediný evropský výrobce zdrojů v daném měřítku vsadil na kvalitu a tak není divu, že si jej vybírají mnozí renomovaní výrobci, jako např. Bosch, Metabo, Makita, Braun, Siemens medical, Porsche, Geberit, Sagem a další.
 

Pokud jste se se značkou Friwo ještě nesetkali, může to být proto, že Friwo je především OEM výrobce - téměř každý z nás denně používá nějaký ten výrobek s jeho zdrojem, aniž bychom o tom zrovna věděli.
 
 
Společnost SOS electronic sice drží skladem vybraný sortiment adaptérů, mnohem důležitější je však skutečnost, že Vám může dodat jakýkoliv zdroj z portfolia Friwo. Na objednávku je rovněž možné vyrobit zdroj přesně podle Vašich potřeb. Friwo disponuje mnoha výrobními kapacitami, včetně nastavování parametrů laserem (Laser Trimming), které umožňují flexibilní změnu parametrů. Představu o zdrojích Friwo Vám poskytne dokument Friwo company profile, stejně jako článek Vaše zařízení si zamilují prémiové adaptéry Friwo.
 
V případě zájmu pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • špičkové zdroje pro OEM výrobce, včetně „medical“
  • vysoká spolehlivost
  • univerzální rozsah vstupního napětí 100-240 V / 50-60 Hz
  • velmi nízká spotřeba v pohotovostním režimu, EuP2
  • široké portfolio
  • ochrana proti přetížení
  • možnost výroby dle specifikace zákazníka
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: