Jste zde

element14 uvádí na trh novou vývojovou sadu s procesorem DaVinci

Nový vývojový kit s obvodem DM3730 od TI nabízí nejvyšší výkon grafických aplikací ve své třídě, to vše ve spojení s nízkou vlastní spotřebou.

element14, globální online e-komunita Premier Farnell pro konstruktéry – elektroniky, oznámila dostupnost vývojové sady, založené na ARM® DM3730, resp. úplného kompaktního systému, který urychlí uvádění přenosných aplikací s vysokým podílem mediálních prvků na trh. Sada poskytuje vývojářům procesor pro digitální média - DaVinci™ od TI - založený na jádru ARM a přizpůsobený přesně pro audio / video aplikace či vizualizace. Prvek DM3730 nabídne obecný procesor, videoakcelerátory nebo C64x+ DSP, to vše s ohledem na široký rozsah aplikací, jakými jsou třeba přenosné datové terminály, navigace, automobilový infotainment, automatizace domácností, human interface, testovací a měřicí technika či průmyslové řízení.
 
Sada, dostupná prostřednictvím Farnellu za zvýhodněnou cenu do vyprodání zásob, poskytuje snadný přístup k návrhu aplikací, založených na jádru ARM® Cortex™-A8, což konstruktérům umožňuje navrhovat řešení s velmi výkonnou grafikou při současném splnění požadavku na nízkou spotřebu. Systém je podporován řadou hardwarových periférií, včetně rozhraní dotykových LCD panelů. Pracuje s operačními systémy Android™, Microsoft® Windows® CE a Linux®.
 
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: