Jste zde

ConnectCore pro i.MX53: nové kity s Androidem aneb dotkněte se 7" LCD

O prázdninách jsme Vám na HW serveru představili rodinu komunikačních modulů ConnectCore pro i.MX53 od společnosti Digi International® Inc., založenou na novém aplikačním procesoru Freescale® i.MX53, ...
...chcete – li též high-endové řešení tzv. System-on-Module s 1 GHz ARM jádrem Cortex-A8, rychlým kódováním / dekódováním videa 1 080p / 720p a samozřejmě také plnou podporou standardů 802.11a/b/g/n včetně Ethernetu.
 
 
Rozšířitelná rodina energeticky šetrných modulů nalezá své pole působnosti např. v medicíně (Medical), zabezpečovací či dohledové technice (Security / Surveillance), průmyslových systémech (Industrial), číslicově řízených informačních panelech na veřejně přístupných místech (Digital Signage) a mnoha dalších odvětvích (další podrobnosti čtěte v článku ConnectCore pro i.MX53: špičkové moduly komunikují po drátu i bez něj).
 
 

Nově i s Androidem

 
Okamžité spuštění vývoje embedded produktů na profesionální úrovni, zatímco výraznou měrou snižujeme rizika provázaná s novým designem a také dobu potřebnou k uvedení našeho výrobku na trh, umožnily ucelené a zároveň cenově přijatelné Digi JumpStart Kits® pro Digi Embedded Linux, Timesys LinuxLink a Microsoft Windows Embedded Compact 7. Stranou pochopitelně nezůstává ani oblíbený Android – aktuální novinka nese výstižné označení
 
 

Snižte rizika, zrychlete vývoj

  • V případě zájmu o produkty Digi kontaktujte distributora elektronických součástek a modulů, společnost Macro Weil. Vývojový kit bude do konce ledna k dispozici za $199 + poštovné.
Vedle samotného modulu ConnectCore Wi-i.MX53 s taktem na 1 GHz a možnostmi, které v rámci teplotního rozsahu od -20 °C až do +70 °C nabídne NAND Flash o velikosti 512 MB, resp. stejně tolik DDR2, či sedmipalcového LCD panelu s dotykovým ovládáním (WVGA) na nás v rámci vývojového kitu dále čekají též tři sériové porty (1 x RS-232/422/485, 1 x RS-232 Tx/Rx, 1 x TTL), VGA, HDMI 1.3, Ethernet (RJ-45), konektory pro anténu WLAN, slot SD/MMC, MicroSD, USB OTG, 4 x USB Host, podpora I2C/SPI, 1-Wire, v rámci audia pak linkový vstup / výstup a mikrofonní vstup (3,5 mm), patice pro modul XBee, vývody GPIO, uživatelská tlačítka včetně indikačních LED, baterie, patice modulu 802.3af (PoE), konektory vnějšího LCD / touchscreenu, externí kamery, uživatelské nebo též aplikační konektory, JTAG, napájecí zdroj 9-30VDC se spínačem a mnohé další včetně nezbytného příslušenství.
 
V případě zájmu o produkty Digi kontaktujte distributora elektronických součástek a modulů, společnost Macro Weil. Další informace k vývojovému kitu naleznete na stránkách výrobce zde.
Hodnocení článku: 

Komentáře

Vyvojovy kit za 200$ se vsim prislusenstvim to docela jde (docasna akce). Ale kdyz pak jen samotny modul bez prislusenstvi stoji 250$ tak s takovymi vyrobky moc konkurovat nejde (mozna tak jen v medicine, kde jsou zvykli na vysoke ceny). Totez a mozna i vic nabidne rasperry pi za zlomek ceny (tedy az na to dostupnost).

Raspberry je na hraní. Tohle je na pořádnou práci.