Jste zde

Lepší než očekáváte: Nová knihovna součástek pro Eagle

Pro zvýšení efektivity procesu návrhu je nyní k dispozici nová knihovna součástek Wurth Electronics Midcom.
CadSoft Computer GmbH, součást Premier Farnell plc, se spojila s Wurth Electronics Midcom Inc., společností vlastněnou firmou Würth Elektronik, aby mohla vydat knihovnu součástek pro EAGLE, která zahrnuje výkresy jejich standardních magnetických řad a také všech stylů pouzder Speedy a Standard, používaných v konstrukcích uživatelů. Svou celosvětovou přítomností podporují pracovníci technického prodeje Würth konstrukci od konceptu až po výrobu a to bez ohledu na místo výkonu.

Knihovna je dostupná prostřednictvím tohoto odkazu a zahrnuje standardní magnetickou knihovnu, která obsahuje standardní pouzdra, nabídku nových produktů a díly Speedy Design Service včetně základních informací o součástce s odkazem na datový list.
 
3D vizualizace DPS | zdroj: eagleUp
 
„Wurth Electronics Midcom stále hledá způsob, jak svým zákazníků poskytnout služby „lepší než očekáváte“. Vnímáme, že přístup ke knihovnám EAGLE se všemi našimi součástkami zjednodušuje a zrychluje proces návrhu,“ říká Dean Huumala, Product Marketing Manager společnosti Wurth Electronics Midcom.
 
„Knihovna Wurth, kterou lze integrovat do EAGLE, je nástrojem připraveným k okamžitému použití, aby tak optimalizovala vývojářovu produktivitu. Kromě mnoha součástek, DPS třetích stran, návrhů konstrukcí a ULP (User Language Program) pro budoucí rozšíření, jako třeba 3D vizualizace, simulace či export a import dat, je k dispozici na webových stránkách CadSoft,“ uzavírá Thomas Liratsch, generální ředitel společnosti CadSoft.
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: