Jste zde

Návrh obvodů

Půdní senzory pomáhají zvýšit výnos a kvalitu plodin

Murata nabízí vysoce přesný půdní senzor pro udržitelné zemědělství, který je schopen monitorovat elektrickou vodivost, obsah vody a teplotu půdy. Tyto tři veličiny poskytují farmářům veškeré důležité údaje, aby dosáhli co největšího výnosu, výborné kvality plodin a zároveň minimalizovali spotřebu vody a hnojiv.

Konektory CCS pro rychlé a bezpečné nabíjení elektromobilů

Používání elektrických vozidel roste ve všech oborech lidské činnosti. Jednou z hlavních součástí jsou konektory pro připojení k nabíjecí stanici. Konektory musí být schopny přenést až 500 kW při stejnosměrném napětí až 1 000 V a zároveň přenést střídavý proud. Musí také splňovat požadavky norem IEC 62196 a SAE J1772 pro bezpečné a inteligentní rychlé nabíjení.

Nízkonapěťový 3A Buck převodník nejen pro automobilové aplikace

Synchronní buck převodníky AP61300Q a AP61302Q od DIODES Incorporated nabízí široký rozsah vstupního napětí od 2,4V do 5,5V a řeší potřebu automobilových zátěží nazývaných „Point-of-load“. Převodníky jsou vhodné pro použití v telematických systémech vozidel, ADAS systémech a infotainmentu.

Jak vybrat a používat izolovaný DC/DC převodník pro průmyslový senzor IoT

Napájení bezdrátových senzorů je klíčovým faktorem, který ovlivňuje stabilitu celého měřícího systému. Selhání senzoru může v průmyslu způsobit ztrátu dat o stavu stroje až po nevratnou poruchu celé výrobní linky. Jaké úskalí na nás čekají při návrhu napájení pro průmyslový senzor?

Nordic nRF5340 – Bluetooth audio LC3, které řídí dva procesory

Nový SoC nRF5340 Bluetooth LE Audio díky kodeku LC3 slibuje vyšší kvalitu zvuku při poloviční rychlosti bezdrátového přenosu dat a také při nižší spotřebě energie. Vývojový kit pak obsahuje vše, co vývojáři potřebují, pro ladění power managementu, Bluetooth LE audia a přístup k algoritmům vylepšení stereo zvuku.

Stránky