Jste zde

Nová generace modulů GNSS Quectel

Upozornění pro majitele Quectel modulů GNSS, založených na platformách Airoha AG3331 a MT3339. Připravili jsme pro vás přehledný seznam alternativních produktů. Proč?

Ukončení výroby modulů GNSS na čipsetech AG3331 a MT3339

Vzhledem k nedostatečné nabídce čipsetů na platformách AG3331 a MT3339 a zároveň v reakci na vývoj nové platformy GNSS bude společnost Quectel poskytovat moduly LC76G, LG77L, LC26G a LC86G jako alternativní produkty, které jsou založeny na čipsetu AG3353 a MT3333.

Nové moduly moduly GNSS jsou dostupné od 26. 8. 2022. Aktuální informace o produktech, na které se vztahují dokumenty PCN (Product Change Notification) nebo EOL (End of Life), naleznete na naší webové stránce u konkrétních produktů. Pokud jste si navíc u nás takové produkty v uplynulých dvou letech koupili, na změnu vás upozorníme i notifikačním e-mailem.

Přehled produktů s EOL spolu s alternativními produkty naleznete v následující tabulce:

Moduly GNSS řady LC76G a LC86G od společnosti Quectel si můžete objednat přímo ze skladu SOS electronic. Neváhejte, požádejte o vzorky a nahraďte své předchozí moduly GNSS ve svých aplikacích co nejdříve.

Technické specifikace k novým modulům naleznete dostupné ve formátu PDF na těchto odkazech: LC76G a LC77L

Máte zájem o více informací k produktům Quectel nebo o technické poradenství při výběru produktu?
Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, kontaktujte obhcodní zástupce společnosti SOS electronic info@soselectronic.cz.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.