Jste zde

Nová generace svorkovnic Euroclamp pro rychlé připojení k DPS

Objednejte si novou a zkrácenou svorkovnici od Euroclamp pro snadné spojení vodičů s DPS. Stačí jednoduchá kolíková lišta. Podívejte se na ni hned teď!

Společnost Euroclamp, italský výrobce a specialista na svorkovnice, rozšířila svou řadu výsuvných svorkovnic o novou, vylepšenou verzi svorkovnice wire-to-board (WTB), a to i díky zpětné vazbě od zákazníků, a rozšířila tak možnosti řešení jejich projektů.

SHCSxx-3,5-Q – zmenšená verze oblíbeného konektoru

Největší výhodou společnosti Euroclamp je ochota a rychlá reakce na potřeby zákazníků a zájem o zpětnou vazbu k jejich výrobkům.

Důkazem toho je nasouvací svorkovnice SHCSxx-3,5-Q, modifikace původní svorkovnice SHCSxx-3,5, které zákazníci vytýkali, že je jeden její rozměr větší než standardní provedení většiny konkurentů. Společnost Euroclamp proto tuto konkurenční nevýhodu odstranila a přinesla vylepšené řešení.

Svorkovnice řady SHCSxx-3,5-Q je kompaktní řešení konektoru v rastru 3,5 mm, které nezabírá mnoho místa na plošném spoji, protože kolíkové lišty nijak nezvětšují prostor potřebný pro připojenou svorkovnici. Jako protikusy plošného spoje jsou vhodné kolíkové lišty ze série PVSxx-3,5.

I zde můžete plošný spoj zpestřit, resp. barevně odlišit jednotlivé svorkovnice až sedmi různými barvami. Stejně jako v předchozím případě i zde připadá v úvahu možnost označení pozic podle vašich potřeb.

Vlastnosti a výhody svorkovnic série SHCSxx-3,5-Q:

  • počet kolíků: 2–24
  • rozsah provozních teplot: – 40 až 130 °C
  • maximální proud: 15A
  • maximální napětí: 160 V (II/3)
  • průřez vodičů: až 2,5 mm2
  • hloubka konektoru pouze 12,3 mm (původní verze měla 14,2 mm)

Širokou nabídku svorkovnic a svorek Euroclamp najdete v našem sortimentu dostupnou přímo ze skladu, abyste ji mohli okamžitě použít pro své projekty. Ostatní vám rádi zajistíme na objednávku. 

Máte zájem o více informací k výrobkům Euroclamp nebo o technické poradenství při výběru výrobku? Nebo máte jinou otázku či požadavek? Neváhejte kontaktovat SOS electronic.

Vyzkoušejte si vzorek pro svůj projekt
Potřebujete vyzkoušet součástku ve vývoji? Neváhejte kontaktovat SOS electronic. Pro váš projekt vám rádi vzorek poskytnou. Každou žádost posuzují individuálně, proto prosím stručně představte svůj projekt v níže uvedeném formuláři. Vzorky poskytují pouze pro vývojové projekty, nikoli pro soukromé použití jednotlivci.
Děkujeme za pochopení.

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.