Jste zde

Nová platforma Keysight StreamLine nabízí oblíbené přístroje ve formě kompaktních USB modulů

Keysight představuje novu platformu USB přístrojů Keysight StreamLine. Nová rodina obsahuje celkem šest dvouportových vektorových analyzátorů s frekvenčním rozsahem od 300 kHz do 4,5/6,5/9/14/20 a 26,5 GHz.

V rámci představení zcela nové platformy USB přístrojů Keysight StremLine byla uvedena nová řada vektorových obvodových analyzátorů Keysight P9370A. Nová rodina obsahuje celkem 6 dvouportových analyzátorů s frekvenčním rozsahem od 300 kHz do 4,5/6,5/9/14/20 a 26,5 GHz.

Komunikace s řídícím PC probíhá přes sběrnici USB 3.0 a ovládací software je shodný se „stolními“ obvodovými analyzátory Keysight ENA a PNA poslední generace. I přes malé rozměry a nízkou hmotnost (pouze 1,9 kg) jsou jejich parametry bez kompromisu – dynamický rozsah lepší než 115 dB na frekvenci 6,5 GHz, šum menší než 0,003 dB rms. K dispozici je i měření v časové doméně. Obvodové analyzátory Keysight StreamLine rovněž umožňují propojit dva moduly a vytvořit tak plnohodnotný 4-portový vektorový analyzátor.

Ve formě kompaktních modulů připojitelných k PC prostřednictvím rozhraní USB 3.0 se nyní vyrábí i populární řada digitálních osciloskopů Keysight InfiniiVision. Dvoukanálové moduly (s označením P924xA) jsou k dispozici s frekvenčním rozsahem 200 MHz, 500 MHz a 1 GHz. Technické parametry i funkce jsou identické se stolní variantou osciloskopů – vzorkování 5 GSa/s, paměť 4 mil. bodů, rychlost měření 1.000.000 stop/sekunda, hardwarový zónový trigger či hardwarově akcelerované dekódování sériových sběrnic. Volitelně lze doplnit i 20 MHz funkční / arbitrary generátor. Uživatelské rozhraní na PC plně odpovídá vzhledu prostředí ve stolních variantách osciloskopů.

Bližší informace získáte u společnosti H TEST a.s., která je prémiovým autorizovaným distributorem produktů Keysight Technologies pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Hodnocení článku: