Jste zde

Nové online zdroje informací pro nabíjecí stanice

Nejnovější průvodce řešeními Farnell se zaměřuje na nabíjecí stanice pro elektromobily od správy napájení přes připojení až po zabezpečení.

Průvodce zohledňuje různorodost požadavků na nabíjecí stanice pro elektromobily a jejich příslušná uplatnění, zatímco se nabíjecí stanice objevují jako houby po dešti v obytných čtvrtích i komerčních komplexech, na pracovištích, ve veřejných prostorech i na vyhrazených podnikových parkovištích. Ať už vývojáři vytvářejí nové řešení pro příležitostné nabíjení vozidel, nebo inovativní rychlonabíjecí stanice pro časté cestovatele, tento průvodce jim pomůže rychleji a jistěji dospět k ideální infrastruktuře pro nabíjení elektromobilů v příslušné oblasti uplatnění.

Ankur Tomar, Regional Solutions Marketing Manager ve společnosti Farnell, k tomu říká: „Naši techničtí odborníci věnovali tomuto průvodci mnoho hodin. Celý tým přispěvatelů považoval za nezbytné podělit se o své odborné znalosti, aby všichni, kdo se podílejí na vývoji řešení pro nabíjení elektromobilů, mohli získat jednoznačné odpovědi, jež jim umožní přijímat rychlá a zároveň velmi jistá rozhodnutí. Jsme přesvědčeni, že se v obsahu příručky projevila veškerá jejich erudice a nejen to a že se jedná o užitečný návod nabízející mimo jiné i všechny související technické informace.“

Společnost Farnell kromě nového průvodce řešeními sestavila také obrovskou online knihovnu informací o řešeních pro nabíječky elektromobilů, jež obsahuje podrobnosti o všem od rozvodných jednotek, ochrany vstupů, konektorů a zabezpečení plateb až po mikrokontroléry, PLC a vše mezi tím. Knihovna materiálů pro elektromobily snadno zpřístupňuje nejen praktické aplikační a provozní údaje, ale také podrobné informace o jednotlivých produktech a jejich cenách.
Průvodce řešeními pro elektromobily od společnosti Farnell je k dispozici v angličtině a lze jej stáhnout zde. Referenční knihovnu pro elektromobily je možné najít zde.

Hodnocení článku: