Jste zde

Nové rubidiové oscilátory Orolia: vyšší přesnost, odolnost a menší rozměr

mRO-50 Ruggedized poskytuje denní zkreslení pod 1 µs a zpožďování pod 1E-10 v pouzdře 50,8 x 50,8 x 20 mm, které zabírá pouze 51 cm3 objemu, tedy asi jednu třetinu ve srovnání se standardními rubidiovými oscilátory. spotřebuje pouze 0,36 W energie, což je asi desetkrát méně než stávající řešení s podobnými parametry.

Orolia, světový lídr v oblasti řešení pro odolné určování polohy, navigace a časování (PNT) a vesmírných atomových hodin, představila modernizovanou edici své produktové řady miniaturizovaných rubidiových oscilátorů s nízkým SWaP-C, mRO-50 Ruggedized, aby splňoval nejnovější vojenské a letecké požadavky, kde je kritická časová stabilita a spotřeba energie.

S parametry, popsanými v úvodu poskytuje nový miniaturizovaný rubidiový oscilátor mRO-50 Ruggedized přesnou frekvenci a přesnou synchronizaci času pro mobilní aplikace, jako jsou vojenské radiostanice v prostředích s degradovaným nebo popíraným GNSS. Jeho široký rozsah provozní teploty od -40 °C do 80 °C je také ideální pro další aplikace, jako je podvodní, vojenské komunikace, radary, nízká oběžná dráha, elektronický boj, vzdušná a bezpilotní vozidla.

Osvědčená řešení načasování společnosti Orolia podporují několik vesmírných agentur a výzkumných ústavů po celém světě, včetně Evropské vesmírné agentury (ESA), NASA, Jet Propulsion Labs, Space-X, Blue Origin, Centre National d'Étude Spatiales (CNES Francie), National Physics Laboratoř (NPL UK), Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt (DLR Německo) nebo Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA).ESA přidělila Orolii dva kontrakty na poskytnutí atomových hodin pro prvních 12 satelitů pro systém Galileo druhé generace (G2S). 
 www.orolia.com

Hodnocení článku: