Jste zde

Postavte si OMNI za pouhých 15 minut

Vložte SODIMM RAM do slotu, připojte SSD a upevněte jej k CPU BOX kitu. Připojte 3 kablíky z LCD kitu do CPU BOX kitu, naklikněte CPU BOX kit do LCD kitu a zašroubujte 3 šroubky - hotovo. Panelový PC si můžete takto sestavit sami, nebo si jej koupit už smontovaný.    

Série OMNI 2000/3000 nabízí 2 CPU BOX kity, 7 velikostí LCD panelů s rezistivním nebo multidotykovým PCAP panelem a 11 I/O modulů.

CPU box kit

CPU box kity jsou založeny na procesorech Intel od Celeron N2807 až po Core i7-6600U. Všechny kity nabízejí pasivní chlazení bez ventilátoru, široký rozsah napájecího napětí 9 až 30V DC a rozsah pracovních teplot okolí od -10 do +55°C. CPU box kity je možné transformovat na box PC přidáním spodního krytu. Kity jsou dodávány bez RAM a SSD, nedělejte si však starosti, máme pro Vás řešení - průmyslové RAM a SSD od společnosti Apacer.

Na CPU box kitech může běžet libovolná distribuce Linux nebo Windows 7, 8, 10. V případě operačního systému Windows zvažte použití Windows 10 IoT Enterprise LTSB 2016, která je optimalizována pro průmyslové aplikace.

Více informací Vám poskytne přehled CPU box kitů:

LCD kit

- 7 velikostí LCD panelů 
- 10.4”, 12.1”, 15”, 17” a 19” s poměrem stran 4:3, 15.6” a 21.5” s poměrem stran 16:9
- Odolný hliníkový přední rámeček 
- Kompletně plochý design předního panelu zabraňuje hromadění prachu a vody 
- Krytí předního panelu IP65 
- 5 vodičový rezistivní nebo multidotykový PCAP panel

Více informací Vám poskytne přehled LCD kitů:

Vstupní/výstupní moduly

V současnosti nabízí AAEON 11 vstupně/výstupních modulů. Montáž je velmi jednoduchá. Odstraňte kryt rozšiřujícího konektoru na CPU box kitu, zasuňte do něj modul a upevněte jej pomocí 2 šroubků. Všechny potřebné ovladače jsou dostupné na stránkách AAEON.

Vstupně/výstupní moduly jsou kompatibilní se všemi CPU boxy, pro jejich instalaci je ovšem potřebný 15 "nebo větší LCD kit, protože na menší LCD kit je nelze upevnit.

Více informací Vám poskytne přehled vstupně/výstupních modulů:

Více informací o produktech AAEON Vám rádi poskytneme na adrese aaeon@soselectronic.com 

Vlastnosti

  • CPU BOX kity, LCD kity nebo již smontované dohromady
  • Široký rozsah procesorů od Intel Celeron N2807 až po Core i7-6600U
  • Pasivní chlazení bez ventilátoru
  • Kompletně plochý design předního panelu zabraňuje hromadění prachu a vody

Download a odkazy:

Hodnocení článku: