Jste zde

Power Management podle ADI v novém e-booku

Mouser Electronics vydal ve spolupráci s Analog Devices. novou elektronickou knihu, která představuje nejnovější inovace v oblasti řízení spotřeby a jak je lze použít v rozsah aplikací. 

Elektronická kniha s názvem Power Management for All of Tomorrow's Innovations popisuje vývoj nových technologií pro špičkové aplikace, včetně elektrických vozidel , asset managementu, nositelných zařízení a zařízení internetu věcí (IoT). Ve všech těchto aplikacích čelí vývojáři obvyklé a složité výzvě. Efektivní návrh musí poskytovat stabilní výkon při maximální úspoře energie a cenové dostupnosti. Od náročných aplikací, jako jsou automobilové baterie až po novou generaci lékařských přístrojů a spotřební elektroniky, je řízení spotřeby zásadním faktorem při navrhování a výrobě špičkových řešení. Nová e-kniha obsahuje řadu článků, infografik a instruktážních videí, které poskytují bohatý kontext o použití produktů Analog Devices v aplikacích pro správu napájení.

E-book Power Management for all of Tomorrow's Innovations nabízí také přímé odkazy na osm relevantních produktů od Analog Devices a spojuje inženýry přímo s řešeními pro inovativní aplikace správy napájení. Mezi doporučené produkty patří mikrovýkonové izolované flyback převodníky LT8316  , vysoce účinné řešení, které snižuje velikost zdroje a zlepšuje regulaci zátěže. Převodníky LT8316 podporují řadu aplikací, včetně elektrických vozidel, izolovaných off-line napájecích zdrojů pro domácnost a izolovaných telekomunikačních, průmyslových a lékařských napájecích zdrojů.

Dvoukanálové obvody řízení napájení  LTC2971 jsou schopné sekvenovat, ořezávat, dohlížet, spravovat a zaznamenávat chyby a pro dva napájecí zdroje. Správci napájecího systému LTC2971, vybavený patentovaným soft-connect algoritmem, který minimalizuje poruchy napájení, nabízejí spolehlivý výkon pro počítačové a síťové servery, průmyslové testy a měření a video a lékařské zobrazování.

 https://www.mouser.com/ebooks/Power-Management-for-all-of-Tomorrows-Innovations .

 

Hodnocení článku: