Jste zde

Praktické a hotové řešení krabiček

Exkluzivní design je přímo od výrobce Hammond. Firma Hammond upraví a potiskne přesně podle vašich potřeb.

Výrobce kvalitních krabiček pro elektroniku, společnost Hammond, je dobře známý svým prozákaznickým přístupem.

Díky UV digitální tiskárně, Hammond umí vylepšit vaši krabičku o poutavou grafiku, vzory, symboly a loga ve špičkové kvalitě, t.j. plnobarevný tisk grafiky na krabičky v digitální kvalitě přesně podle vašich představ.

Základní inkoust (primer) se aplikuje pouze na vybrané oblasti krabičky a zajišťuje nejen ostrý tisk ale i dobrou přilnavost barev. Tiskárna má osm zásobníků ("barev"), k dosažení působivé škály povrchových úprav používá tradiční čtyřbarevné inkousty CMYK, jakož i čirý, dvě bílé a základní nátěr (“primer”).

Maximální velikost tisku je 610 x 420 mm, takže například UV tisk na přední panel s úhlopříčkou 9U 19" není vůbec žádný problém. Maximální výška krabičky může být až 153 mm, takže se grafika může tisknout i na boky a horní kryty krabiček, stejně jako na okraje zakřivených povrchů.
Čirý inkoust zase umožňuje povrchovou úpravu s vysokým leskem, matem nebo reliéfem. Díky zabudované knihovně 129 různých efektů textury jsou možnosti návrhu opravdu široké.

Cena za úpravy i tisk je individuální a závisí na několika faktorech, proto neváhejte a svoje požadavky pošlete na adresu info@soselectronic.cz.

Pokud potřebujete více informací o kvalitních krabičkách pro elektroniku značky Hammond, nebo se potřebujete poradit, neváhejte je kontaktovat.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: