Jste zde

Propojte své DPS pomocí board-to-board konektorů od TE Connectivity

Série board-to-board konektorů FH od společnosti TE Connectivity umožňuje snadné a spolehlivé spojení mezi dvěma DPS. Konektory jsou navrženy tak, aby zajistily správnou výšku mezi deskami plošných spojů a poskytly vysokou kvalitu signálového přenosu.

Freeheightboard-to-board konektory TE Connectivity

Board-to-board (BTB) konektory, známé také jako „stacking“ konektory, jsou nepostradatelnou součástkou při spojování plošných spojů nad sebe, čili při stohování. 
Ze širokého sortimentu konektorů společnosti TE Connectivity do portfolia SOS electronic se přidali board-to-board konektory série FH např.  5-5179010-1 (freeheight konektory), které umožňují kombinací protikusů konektorů dosáhnout různé výšky mezi deskami plošných spojů. 
BTB konektory této série nabízejí ideální řešení, pokud potřebujeme spojit dva či dokonce víc plošných spojů paralelně, čili nad sebe. Konektory jsou určeny pro povrchovou montáž na DPS a velká variabilita zástavbové výšky, jakož i široká škála pinů dávají vývojáři opravdu volnou ruku.

„Board-to-board konektory od TE Connectivity doporučuji jako první volbu při výběru vhodného řešení v případě, že nepotřebujeme pro konektory stínění a máme dostatek prostoru,“říká František Ďuríšek, produktový specialista SOS electronic.

Spolehlivý výrobce s ověřenou kvalitou produktů, přijatelná cena, dobrá dostupnost, ale i malá odběrná množství již od desítek kusů u mnoha typů určitě stojí nejen za zvážení, ale také za vyzkoušení tohoto řešení.

Výhody board-to-board konektorů série FH od TE Connectivity: 

  • rozteč vývodů 0,8 mm
  • počet pinů 40 až 200
  • zástavbová výška 5,0 mm až 20,0 mm
  • pozlacené kontakty s tloušťkou zlata 0,2 µm nebo 0,76 µm
  • teplotní rozsah použití od –40 °C do +85 °C
  • balení a design konektorů umožňují jednoduché strojní osazení

Nejpoužívanější board-to-board konektory série FH od společnosti TE Connectivity zařadili v SOS electronic do sortimentu konektorů. Více technických i obchodních informací k jednotlivým produktům naleznete na webové stránce.

Máte zájem o více informací k produktům TE Connectivity nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, vyplňte následující formulář, rádi vám pomůžeme.

Nechcete přijít o žádné technické novinky? Sledujte SOS electronic na sociálních sítích Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.