Jste zde

Quectel L96 - Kompaktní modul GNSS s čipovou anténou

L96 je multi-GNSS přijímačový modul s integrovanou čipovou anténou. S 33 sledovacími kanály, 99 přijímacími kanály a 210 PRN kanály umožňuje souběžný příjem až tří systémů GNSS (GPS + GLONASS + Galileo). Vestavěná LNA poskytuje modulu lepší výkon v oblasti slabých signálů.

Vestavěná čipová anténa snižuje celkovou velikost. Aby L96 splňovala různé požadavky od zákazníků, poskytuje také rozhraní pro externí anténu. Použití více systémů GNSS obecně zvyšuje počet viditelných satelitů, snižuje čas na první fixaci a zvyšuje přesnost polohování zvláště při jízdě v městském prostředí.

Kombinace pokročilé technologie AGPS s názvem EASY (technologie Embedded Assist System) a osvědčená technologie AlwaysLocate  splňuje L96 plně průmyslový standard a poskytuje výrazně sníženou spotřebu energie TTFF a ultra nízkou spotřebu energie.
Technologie EASY umožňuje L96 vypočítat a předvídat automatické oběžné dráhy za použití dat ephemeris (až 3 dny) uložených v interní flash paměti, takže modul může rychle nastavit polohu i při nízkých úrovních signálu a poskytuje nízkou spotřebu energie. Díky technologii AlwaysLocate může adaptivně nastavit čas zapnutí / vypnutí pro dosažení rovnováhy mezi přesností polohování a spotřebou energie podle okolních a pohybových podmínek.

L96 je ideální pro automobilové, průmyslové a spotřebitelské aplikace. Extrémně nízká spotřeba energie usnadňuje použití na zařízení citlivá na energii, zejména přenosné či bateriové aplikace.


Klíčové vlastnosti

● Kompaktní velikost: 14,0 mm × 9,6 mm × 2,5 mm
● Multi-GNSS engine pro GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo a QZSS
● Vestavěná všesměrová a širokopásmová anténa
● Zabudované LNA pro lepší citlivost
● Dvojité filtry SAW pro lepší potlačení šumu
● Podpora technologií AGPS EASY a EPO bez potřeby externí paměti
● AlwaysLocate ™, inteligentní algoritmus pro úsporu energie
● Nízká spotřeba energie pro sledování: 20 mA
● LOCUS - funkce ukládání záznamů bez potřeby externí paměti
● Podpora DGPS / SBAS (WAAS / EGNOS / MSAS / GAGAN)
● Velký poměr signál šum díky víceúčelovému rušení interferencí
● Balónový režim, pro vysokou nadmořskou výšku až 80 km
● PPS VS. NMEA
● Funkce GLP / geo-plot - funkce počítadla kilometrů
● Podpora příkazu SDK pro nastavení

 

Více informací na stránkách Quectel: http://www.quectel.com/product/l96.htm

V případě zájmu kontaktujte prosím distributora https://www.codico.com, email: Petr.Rocek@codico.com. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon quectel_l96_gnss_specification_v1.1.pdf765.39 KB
Hodnocení článku: