Jste zde

Radarové čipy TI pro milimetrové vlny využije automotive i průmyslový segment

Po necelém roce od představení nových radarových čipů Texas Instruments jsou k dispozici nejen čipy samotné, ale také referenční návrhy. Přesnost a inteligenci využijí nejen systémy ADAS, ale také automatizace výroby a budov a zdravotnictví. Portfolio mmWave zahrnuje senzory pracujících na frekvenci 76 až 81 GHz a kompletní vývojovou platformu.

Tři nové obvody řady AWR1x a dva obvody řady IWR1x jsou nyní k dispozici ve formě vzorků a dodávají až třikrát přesnější snímání než aktuální řešení mmWave. Kombinace sofistikovaných analogových a digitálních metod zpracování signálu umožňuje konstruktérům implementovat inteligentní a bezkontaktní snímání ve svých systémech. Další informace naleznete na adrese www.ti.com/mmwave-pr-eu.

 • Vysoká integrace: Plně integrovaný jednočipový CMOS čip využívající nejmodernější digitální signální procesor (DSP) a mikrokontrolér (MCU). Každý čip přináší inteligentní, vysoce přesné snímání přesností 4 centimetrů a dosah až 300 metrů.
 • Komplexní rodina: Široké portfolio pěti zařízení umožňuje vývojářům vybrat správné řešení pro své potřebné návrhy, a to při současném snížení spotřeby energie až o 50 procent.
 • Inteligentní: mmWave se mohou dynamicky přizpůsobovat měnícím se podmínkám, přinášejí multimodální funkce, aby se vyhnuly falešným podnětům.
 • Flexibilita: snímače IWR1x a AWR1x mmWave dokáží přesně snímat i přes plastovou, suchou stěnu, oděvy, sklo a mnoho dalších materiálů. Není překážkou ani nepříznivé povětrnostní podmínky jako je déšť, prach, mlha nebo mráz.
 • Podpora vývoje: mmWave obsahuje ukázkové algoritmy a knihovny, které zjednodušují návrh RF prostřednictvím méně než 20 jednoduchých aplikačních programovacích rozhraní (API).

 

AWR pro automotive

Rodina řešení AWR mmWave společnosti TI umožňuje bezpečnější a snadnější jízdní zážitky tím, že analyzuje a reaguje na okolní prostředí. Tím se celá jízda stává komfortní a hlavně bezpečná.

Automotive aplikace

 • Front long range radar – Detekce dynamických objektů s přesností menší než 1 stupeň až do 300 km/h
 • Multi-mode radar – Detekce složitých městských scén and schopnost detekce rušení
 • Short range radar – Detekce motocyklů, aut a další dynamických objektů až do vzdálenosti 80 metrů

 

Technická dokumentace

 

Více informací se dozvíte zde: AWR mmWave sensors

IWR pro průmysl

Rodina TI IWR mmWave rozpoznává rozsah, rychlost a úhel předmětů s nebývalou přesností a robustností

Průmyslové aplikace

 • Level Sensing – Umožňuje vysokou přesnost až 100 mikronů +/- 15 mikro s přesností 3 sigma
 • Traffic Monitoring – Detekce příchozích pohybujících se vozidel ve vzdálenosti 60 m, rychlosti až 100 km / h
 • Drones – Schopnost detekce elektrických vedení až do 30 metrů a snadné zjištění rozdílu mezi zemí a vodou

 

Technická dokumentace:

 

Více informací se dozvíte zde: IWR mmWave sensors

 

Hodnocení článku: