Jste zde

HOPERF: univerzální vf moduly za překvapivé ceny

S moduly HOPERF vyřešíte bezdrátový přenos dat nebo ovládání zařízení. Jednoduše a bez velkých výdajů.

RF modul HOPERF zdarma!

Společnost, která se více než čtvrt století specializuje na daný segment, zpravidla mívá zkušenosti a výrobní kapacity na to, aby vyvinula a vyrobila kvalitní díly. To je také případ společnosti HOPERF Micro-electronics. Díky velkému výrobnímu množství jsou navíc její ceny velmi příznivé.
 
HOPERF vyrábí jak samotné RF čipy, tak hotové RF moduly použitelné prakticky pro jakoukoli aplikaci vyžadující bezdrátové ovládání nebo přenos dat, např. bezklíčový vstup (RKE), ovládání, bezpečnostní systémy, telemetrie, hlasová a datová komunikace, ovládání procesů a mnoho jiných.
 
Kromě skvělé ceny nabízejí moduly HOPERF rovněž velmi vysokou flexibilitu. Na rozdíl od mnoha „pevně nastavených“ modulů vf prvky HOPERF obvykle nabídnou velmi široké možnosti nastavení mnoha parametrů, jako např. FSK/OOK/ASK modulaci nebo schopnost pracovat v širokém rozsahu frekvencí včetně volných ISM pásem 315, 433, 868 a 915 MHz, přičemž všechny hlavní vf komunikační parametry jsou programovatelné.
 
 
 
Na skladu distributora, společnosti SOS electronic, najdete např.
 
 • RFM65CW-433S2 a RFM65CW-868S2 - 433/868 MHz FSK přijímací moduly (receiver). RFM65CW nabízí unikátní možnost využít úzkopásmové i širokopásmové komunikační módy. RFM65CW je optimalizovaný pro nízkou spotřebu při zachování vysoké citlivosti.
 • RFM68CW-433S2 a RFM68CW-868S2 - 433/868 MHz FSK vysílací moduly (transmitter). Mohou být použity bez konfigurace přes MCU, avšak ve spojení s MCU lze změnit mnoho parametrů, včetně výstupního výkonu, modulace a pracovního kanálu.
 • RFM73-S - 2,4 GHz vysílač / přijímač (transceiver), včetně high power verze +20 dBm RFM73P-S2.
 • RFM83C-433S1 - sofistikovaný 433 MHz ASK/OOK přijímač včetně verze pro nízké napětí RFM83CL-433S pracuje již od 2,1 V.
 • RFM85W-433D - 433 MHz ASK vysílač. Vynikající parametry a jednoduché použití, navržený speciálně pro dálková ovládání, autoalarmy apod. Pracuje na 433,92 MHz.
 • RFM12B-868S2P - multikanálový 868 MHz FSK vysílač / přijímač (transceiver). RFM12B obsahuje integrované funkce digitálního zpracování jako je filtrování dat, obnova hodin, rozpoznání vzorku dat, integrovaný FIFO a TX datový registr. RFM12B umožňuje poskytnout taktovací frekvenci (hodiny) pro mikrokontrolér.
 
Další informace najdete v katalogových listech jednotlivých typů. V případě zájmu o jakýkoliv modul HOPERF pak kontaktujte distributora na adrese info@soselectronic.cz.
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
 • moderní, snadno použitelné vf moduly
 • široké možnosti konfigurace včetně změny výkonu, frekvence, modulace, …
 • možnost volby úzkopásmového / širokopásmového módu
 • nízká spotřeba, vysoká citlivost
 • zabudované teplotní čidlo a senzor nízkého napětí
 
 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.