Jste zde

Miniaturní SMD antény 2J dokáží pokrýt více pásem

GSM, DCS, PCS, UMTS, 434/868 MHz, GPS, TETRA a mnohé jiné signály nejsou problémem pro malé keramické antény od společnosti 2J.
Mezi výrobky společnosti 2J, které naleznete ve stálé skladové nabídce společnosti SOS electronic, byly nedávno zařazeny keramické SMD antény, umožňující vytvořit miniaturní zapouzdřená zařízení bez jakýchkoliv externích antén, konektorů či kabelů.
 
 

2JE03

  • 5pásmová SMD anténa, určená pro GSM850, GSM900, DCS, PCS a UMTS (1710-2170 MHz). S rozměry pouhých 24x5,5x4,4 mm představuje miniaturní řešení pro široké spektrum aplikací.
 

2JE05

  • neobyčejně malá (9x3x1,2 mm) SMD anténa, určená pro volná pásma 434 MHz, 868 MHz a 915 MHz. Anténa se dá jednoduše přizpůsobit pro dané frekvenční pásmo pomocí několika pasivních LC prvků (přizpůsobovací člen) a vyznačuje se poměrně dobrým činitelem stojatých vln (VSWR) max. 2,0:1 v celém rozsahu.
 
Detailní parametry těchto antén najdete v datasheetech 2JE03 a 2JE05. Ucelený přehled Vám poskytne katalog 2J, jakož i katalog vnitřních (embedded) antén. Na objednávku Vám může distributor zajistit též jakoukoliv jinou anténu z portfolia 2J. V případě zájmu pište na info@soselectronic.cz.
 
 

Proč antény od 2J

 
Společnost 2J je spolehlivý výrobce různých antén pro telekomunikační účely, přenos hlasu a dat a příjem signálů ze satelitů (GPS). 2J s vlastním vývojem, výrobou a testovacími kapacitami, včetně bezodrazové komory 4x4x8 m, vyrábí velké množství různých antén, z nichž mnohé jsou zákaznickými výrobky, vyladěné přesně dle potřeb zákazníka.
 
 
Mezi zákazníky 2J patří firmy jako např. Audi, Porsche, T-Mobile a další. Vlastní kapacity pro vstřikování plastů umožňují 2J zapouzdření antén do prakticky libovolného tvaru, dle požadavků dané aplikace a současně dosažení krytí např. IP67.
 


 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • keramické SMD antény pro více pásem
  • miniaturní rozměry
  • jednoduchá montáž
  • hotové řešení, nevyžadující externí anténu, konektory apod.
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.