Jste zde

Mixujte jako DJ s SLC8000

Všestranný vzdálený konzolový manager s modulární konstrukcí si poskládáte, jak chcete.

 

MATT, IT Guy


Potřebovali jsme vzdáleně spravovat IT infrastrukturu v pobočce naší firmy a bylo pro nás životně důležité mít nad ní okamžitý a neustálý dohled. SLC8000 od firmy Lantronix nám umožňuje vzdálenou správu a dohled nad všemi prvky vzdálené sítě.
 
 

Monitorujte centralizovaně, řiďte a řešte problémy vzdáleně


SLC 800 je určen pro systémové administrátory, umožňuje snadnou, bezpečnou správu a řízení IT zařízení odkudkoliv a kdykoliv. Uživatelé mohou přistupovat k portům SLC 8000 přes Telnet / SSH, nebo pomocí klienta webového prohlížeče bez nutnosti použití proprietárního softwaru.
 

 
Prvky IT infrastruktury poskytují možnost připojení externího zařízení pomocí konzoly nebo sériového portu lokálně. SLC8000 mění tento lokální přístup na vzdálený a poskytuje tak možnost dozoru, konfigurace, restartování nebo managementu IT infrastruktury z jakéhokoli místa na světě. Pomocí analogového modemu nebo 3G modemu PremierWave® XC HSPA se lze připojit k SLC8000 (prodává se samostatně) v případě problémů s hlavní linkou. Administrátor může bezpečně přistupovat a ovládat širokou škálu IT a síťových zařízení, včetně Linux, Unix nebo Windows® serverů, routerů, switchů, firewallů, pobočkových ústředen, záložních zdrojů a dokonce i přístupových systémů.
 
 

Modulární konstrukce


Modulární konstrukce SLC 8000 umožňuje uživatelům flexibilně měnit a doplňovat systém - rozšířit počet portů zařízení, upgradovat na zálohovaný zdroj napájení, snadno přidávat nová sériová a USB rozhraní, kombinovat stávající a nová IT zařízení. Tím se snižuje čas potřebný pro vývoj a nasazení nových služeb, tato flexibilita minimalizuje výdaje a současně nabízí jednoduchou rozšířitelnost.
 
 
  • Vysoký stupeň konfigurovatelnosti, USB a RS-232 moduly
  • Vícevrstvý vzdálený přístup včetně možnosti doplnění o analogový nebo 3G modem
  • Snižuje náklady na správu a konfiguraci sítě minimalizací potřebných výjezdů na místo poruchy
  • Snižuje komplexnost IT infrastruktury a množství potřebných kabelů
  • Zvyšuje produktivitu práce a její efektivitu
  • Díky šifrovanému spojení chrání IT infrastrukturu od nechtěných útoků zvenčí
 
 
Více informací naleznete na stránkách společnosti Lantronix.
 


Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.