Jste zde

Síťová řešení 3M pro moderní podnikání

Nejnovějším přírůstkem v kabelážním systému Volition společnosti 3M je řešení speciálně určené k optimalizaci 10Gb Ethernetových propojení na kroucených párech (10GBASE-T), které odpovídá standardům ISO/IEC 11801 a TIA/EIA 568C pro třídu EA a kategorii 6A pro konfigurace kanálů a permanentních linek.

 

Globální znalost, lokální podpora

Společnost 3M je proslulá svou zkušeností ve výzkumu a vývoji. Její zákazníci a partneři si mohou být vždy jisti, že se nachází na inovativní špičce. Zároveň 3M klade důraz na problematiku životního prostředí a důsledné dodržování příslušné legislativy. Jako jeden z předních světových poskytovatelů kabelových systémů má společnost 3M pochopení i pro potřeby trhu na lokální úrovni; disponuje k tomu obchodním zastoupením ve více než 80 zemích světa, Českou republiku nevyjímaje.
 

Vysoký výkon = minimální přeslechy

Optimální výkon ke konceptu Volition nedílně patří. Zdrojem nemalých obav je u kategorie 6A to, že už svou podstatou představuje velmi reálné riziko rušení způsobeného přeslechy cizích signálů (AXT). Je tomu tak především v případě kabelových tras, koncovek RJ45 a propojovacích polí. Stíněná řešení 3M kategorie 6A se s tímto problémem dovedou skvěle vypořádat potlačením účinků AXT po celé délce kanálu. Znamená to, že zákazníci si mohou být jisti optimálním výkonem sítě.
 

Konektory RJ45 řady 3M Volition K6A - rychlá instalace a připojení na úrovni

Konektory K6A umožňuji ukončení kabelů kategorií 6A a 7 bez nutnosti použití speciálních nástrojů. Díky jednoduchému pouzdru na jedno zacvaknutí a kabelovému vodiči pro ukotvení páru v pouzdře je možné realizovat více spojů v krátkém čase. Tento systém zajišťuje konzistentní výsledky instalace. Vestavěný prachový uzávěr pomáhá předejít případné kontaminaci.
 
 

Propojovací (patch) kabely - maximální odolnost proti AXT

Tam, kde je klíčově důležitá integrita systému, se šetření na propojovacích kabelech nevyplácí. Tyto kabely jsou posledním článkem ke koncovému uživateli, takže když už jste investovali do kabelového systému o vysokých parametrech, jistě má smysl použít ty nejlepší patch kabely, které jsou právě k dispozici.
 

Faceplaty (čelní štítky zásuvek) - snadná montáž

Stejně jako všechny komponenty kabelážního systému 3M byly i faceplaty technicky vyřešeny z hlediska rychlé, snadné a bezchybné instalace. Design umožňuje jednoduchou montáž a širokou škálu možností včetně modulárních a jednodílných keystonů pro konektory K5e, K6 K6a. LJ6C, evropská specifikace (50 x 50 mm), adaptéry a hlasové adaptéry jsou rovněž podporovány.
 
 

Propojovací (patch) panely - snadná instalace, variabilní provedení 

Konstruktéři kabelového systému Volition kategorie 6A se soustředili na každý detail. Dobrým příkladem toho jsou v tomto případě patch panely: modulární provedení znamená snadnou instalaci na standardní 19“ rámy s až 24 RJ45 porty na unit.
 
   
 

Kabely kategorie 6A a kategorie 7

Ne všechny kabely vznikají stejně a jejich kvalita může mít značný dopad na výkon systému. Právě proto klade společnost 3M důraz na navržení své vlastní řady kabelů, které jsou kvalitou na vysoké úrovni, umožňují snadnou instalaci, předcházejí přeslechům a mají minimální dopad na životní prostředí.
 

Nabízíme ucelené řešení

3M nabízí kompletní kabelážní systém s ucelenou řadou RJ45 konektorů, měděných kabelů s kroucenými páry a propojovacích RJ45 kabelů. Inovativní vlastnosti této řady umožňují rychlou instalaci při konzistentní vysoké kvalitě a zároveň dlouhodobě vynikající výkon kabelážního systému.
 
Produkty 3M Volition jsou testovány v mnoha prostředích. Zvláštní pozornost je věnována problematice životního prostředí, ochraně zdraví a bezpečnosti.
 
  • Vysoký výkon při 10 Gb/s
  • Odolnost proti přeslechům cizích signálů
  • Kompletní ucelené řešení
  • Snadná instalace
  • Konzistentní výsledky instalace
  • Znovu použitelné konektory
  • Prostorově úsporné řešení díky malé velikosti
  • Doživotní záruka
  • V souladu se standardy
  • Obchodní a technická podpora po celou dobu životního cyklu systému
 
Společnost 3M má za sebou přímo bezkonkurenční tradici: 40 let projektování sítí a produktových inovací. Jedná se o instalaci velkokapacitních kabelových řešení pro mnoho globálních organizací z celého světa, počínaje budovou společnosti Lloyds v komerčním centru Londýna až po olympijský stadion Bird’s Nest (Ptačí hnízdo) v Pekingu, v některých případech za těch nejnáročnějších situací, které si lze představit. Společnost 3M zaměstnává nejlepší experty v oboru a po dlouhá léta úzce spolupracuje s průmyslovými asociacemi pověřenými tvorbou mezinárodních standardů pro kabeláž.
 
Pro více informací navštivte stránku: https://marketing.3mcesko.cz/rc/3mcesko/telekom
 

Konference Optické komunikace a WDM Summit 2014

Pokud se zajímáte o problematiku přenosu optickými vlákny, zveme Vás k účasti na odborné konference Optické komunikace a WDM Summit 2014. Toto jedinečné spojení dvou klíčových akcí z oblasti optických komunikací v ČR Vám umožní společné setkání, dá široký prostor pro diskusi a přinese spoustu nových informací. Během celého prvního dne bude otevřena výstava se stánky předních firem z oboru.
 
Více informací o pořádané konferenci naleznete na www.wdmsummit.cz.
 
 
Hodnocení článku: