Jste zde

S TEL 10WI získáte více prostoru na DPS

Série TEL 10WI je rodina izolovaných konvertorů Traco Power s výkonem 10W, které se dodávají v ultra kompaktním kovovém pouzdře DIP-16. 

Hlavním cílem při vývoji této série měničů byla miniaturizace DC/DC konvertorů s nízkým výkonem až po limity technologie bez ztráty vysoké účinnosti. Série TEL 10WI představuje nový standard pro hustotu výkonu 3,83 W/cm3.

Tato série nabízí rozšířený rozsah vstupního napětí 4:1, dosahuje vysoké účinnosti až 86%, což dovoluje používat tyto měniče při teplotě až +70 °C při plném zatížení a až do +88 °C při 50% zatížení. K dispozici jsou dvě možnosti vstupního napětí: 9-36VDC a 18-75VDC. Tyto dva rozsahy pokrývají téměř všechny požadavky průmyslových aplikací.

Převodníky mají integrovaný vstupní filtr, který splňuje emisní normu EN 55032 / EN 55022 třídy A. Modely řady TEL 10WI jsou ekonomickým řešením pro kritické a nákladově citlivé aplikace v přístrojích, IT a průmyslové elektronice.

Pokud se zajímáte o další produkty značky Traco Power nebo potřebujete více informací, rádi Vám poradíme na adrese tracopower@soselectronic.com

Více informací k článku naleznete na našem webu.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: