Jste zde

SC60 Smart modul LTE Cat-6 s Wi-Fi a Bluetooth

SC60 je novou generací inteligentního modulu LTE Cat 6 od společnosti Quectel s vestavěným operačním systémem Android 7.1 Nougat. Základem je vysoce výkonný 64bitový procesor Qualcomm octa-core s vestavěným grafickým adaptérem Adreno 506. SC60 je navržen pro různé multimediální aplikace a disponuje technologií Quick Charge 3.0.

Je ideální jak pro průmyslové, tak pro spotřebitelské aplikace, které vyžadují vysokou datovou rychlost a multimediální funkce. SC60 podporuje vícenásobné vstupy MIMO. Použití více antén současně ve stejném kmitočtovém pásmu výrazně minimalizuje chyby a optimalizuje rychlost dat. Modul kombinuje vysokorychlostní bezdrátové připojení s integrovaným multi-konstelačním a vysoce citlivým přijímačem GNSS (GPS, GLONASS a BeiDou) pro lokalizační aplikace.

Bohatá sada rozhraní (například LCM, fotoaparát, dotykový panel, MIC, SPK, UART, USB, I2C, SPI) umožňuje použitelnost modulu v široké škále M2M aplikací. Například inteligentní pokladny, monitorovací a dohledové systémy, palubní zařízení, zařízení pro sběr dat, video streaming, robotika, inteligentní domácí zařízení, inteligentní průmyslové kapesní počítače, inteligentní průmyslové PAD, drony, speciální policejní přístroje, inteligentní oblečení, prodejní automaty atd.

Klíčové vlastnosti:

  • Modem LTE Cat 6 podporující agregaci nosné 2x20MHz až do rychlosti 300Mbps download
  • Celosvětové LTE, pracuje v UMTS / HSPA + a GSM / GPRS / EDGE
  • Duální LCD a duální dotykový panel pro grafický interface a ovládání: 1920x1200 @ 60fps primární zobrazení a 1920x1080 @ 60fps sekundární zobrazení
  • Podporujte maximálně čtyři kamery, přičemž dva z nich mohou pracovat současně
  • Multi-konstelační GNSS přijímač pro lokalizační aplikace v jakémkoliv prostředí
  • Podpora nahrávání a přehrávání videa 1080p při rychlosti 60fps, dekódování a kódování 4k @ 30fps

 

   

 

Více informací na http://www.quectel.com/product/sc60.htm

V případě zájmu kontaktujte prosím distributora https://www.codico.com/en/Manufacturers/QUECTEL.htm, email: Petr.Rocek@codico.com. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon quectel_sc60_lte_specification_v1_1.pdf769.71 KB
Package icon sc60.zip13.94 MB
Hodnocení článku: