Jste zde

Geniálně jednoduché a rychlé programování displejů 4D Systems

Grafické programovací prostředí 4D ViSi-Genie umožňuje neuvěřitelně snadné programování bez potřeby napsání jediného řádku kódu.
4D ViSi-Genie je součástí softwarového balíku 4D Workshop4 IDE, který je určen pro inteligentní grafické displeje od společnosti 4D Systems. Když pak distributor, společnost SOS electronic, v článku Věnujte svůj čas obsahu aplikace a o její vzhled se postará 4D ViSi zmínil, že „programování grafického rozhraní snad už ani nemůže být jednodušší,“ ještě netušil, že může...
 
 
Společnost 4D Systems vydala novou verzi programu 4D Workshop4 IDE s novým, plně grafickým editorem Visi Genie. Visi Genie znamená skutečný průlom v programování grafických displejů 4D Systems. Pro vytvoření jednoduchého grafického rozhraní (GUI) postačí doslova pár sekund a od uživatele nevyžaduje napsání ani jednoho řádku kódu.
 
 
Nástroj 4D Workshop4 IDE tak obsahuje čtyři hlavní části: Designer, Visi, ViSi-Genie a Serial, umožňující programování a nastavení jakéhokoliv displeje od 4D Systems. Samotný nástroj Visi-Genie podporuje všechny displeje s procesorem Picaso.
 
 
Nejlepší představu o tomto výkonném grafickém SW poskytuje připojené video. 4D Workshop4 IDE a uživatelské příručky jsou na webu společnosti 4D Systems volně ke stažení.
 

 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • výkonný SW pro vytváření aplikací s displeji 4D Systems
  • 4 programovací prostředí včetně plně grafického
  • neobyčejně jednoduché použití
  • podrobná dokumentace
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: