Jste zde

Nové možnosti mechanického testování a validace softwaru s NI VeriStand

Společnost National Instruments uvedla na trh nejnovější verzi svého konfiguračně založeného softwarového prostředí s otevřeným a intuitivním rozhraním pro vývoj testovacích aplikací reálného času, NI VeriStand 2012.
Uživatelé mohou novou verzi použít pro vysokorychlostní sběr a záznam dat a také pro rychlejší nalezení užitečných dat při následném zpracování. Uvedení aplikací do provozu je rychlejší díky novým nástrojům pro konfiguraci hardwaru. Měření přizpůsobených signálů bude zase snadnější než kdy dříve díky technologii NI SC Express.
 
 
„Tato verze NI VeriStand je dalším krokem v naší investici do poskytování testovací platformy reálného času, která redukuje rizika a náklady napříč celým spektrem aplikací, od validace vestavného softwaru po mechanické testovací systémy,“ říká Mike Santori, NI Business and Technology Fellow. „S tím, jak roste význam softwaru v dnešních produktech a systémech, přidáváme do NI VeriStand neustále nové funkce, abychom našim uživatelům i přes vzrůstající nároky na testování pomohli splnit přísné požadavky na dobu uvedení na trh.“
 

 

Základní vlastnosti produktu:

 
  • Provádění modelu z různých modelovacích prostředí v reálném čase
  • Otevřená rozšiřitelná architektura pro tvorbu vlastních kódem řízených modulů či použití vlastních uživatelských rozhraní
  • Vestavěná automatizace testů s použitím nástroje Stimulus Profile Editor
  • Integrace s NI knihovnou pro práci s hardwarovými vstupy a výstupy, včetně FPGA, vestavných sítí, strojového vidění, VF a řady multifunkčních modulů pro sběr dat, včetně přístrojových vstupů a výstupů
 
NI VeriStand přináší nové funkce pro efektivní konfiguraci a běh testovacích aplikací reálného času, včetně simulátorů typu hardware-in-the-loop (HIL), a řídicí a monitorovací systémy test cell.
 
S novou verzí mohou uživatelé měřit a analyzovat hodnoty mnohem rychleji a také používat nové nástroje pro škálování, kalibraci a přizpůsobení měření a zajistit tak přesnost a zvýšit kvalitu testování, příp. díky nástrojům pro automatické vyhledání hardwaru a konfiguraci datových kanálů začít používat systém ihned po instalaci.
 
 
Další informace o softwarovém prostředí NI VeriStand naleznete na stránkách www.ni.com/veristand/. Zároveň se můžete seznámit s případovou studíí Ford Deploys Fuel Cell Test System Using NI VeriStand and the INERTIA Add-On.
 
 

National Instruments (Czech Republic), s.r.o.

 
Dělnická 12, Praha 7 – Holešovice, 170 00, Česká republika
Tel: +420 224 235 774, Fax: +420 224 235 749,
Bezplatný tel. v ČR: 800 267 267

 

Hodnocení článku: