Jste zde

S novým SW nástrojem Quectel QNavigator vyvinete GSM zařízení ještě rychleji

S GSM moduly Quectel můžete začít pracovat i bez znalosti AT příkazů. Stáhněte si zdarma Quectel QNavigator.
Pro rychlé vyzkoušení vlastností GSM modulů vyvinula společnost Quectel velmi užitečný softwarový testovací nástroj „QNavigator“, umožňující rychlé zahájení vývoje s GSM moduly Quectel. Snad největší výhodou je, že QNavigator je možné použít i bez jakýchkoliv znalostí AT příkazů (používaných k ovládání GSM modulů).
 
 
Mezi hlavní funkce tohoto nástroje patří SMS, Voice Call, TCP / UDP, PPP, AT Command (požadavky a testování). V sekci AT Command naleznete také kompletní popis všech AT příkazů včetně syntaxe. Rovněž dokáže provést „nárazové“ (pressure) testování sekvence AT příkazů v části QCOM.
 

QNavigator spolupracuje s jakýmkoli vývojovým kitem Quectel. Kompletní ZIP balík s programem i uživatelskou příručkou si můžete stáhnout zde.
 
Další potěšující zprávou je, že společnost Quectel podstatně zdokonalila své webové stránky www.quectel.com, kde např. v sekci download center nyní snadno najdete různé datasheety, aplikační příručky a další dokumenty pro podporu vývoje. 
 
V případě zájmu o jakékoliv moduly Quectel kontaktujte distributora, společnost SOS electronic, na adrese info@soselectronic.cz.
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: