Jste zde

Sona MT320: modul Wi-Fi6 a Bluetooth s čipsetem MediaTek Filogic 320 pro OS Android/Linux

První modul Wi-Fi/Bluetooth založený na čipové sadě Mediatek Filogic 320 pro průmyslový IoT.

Tato řada vestavěných modulů firmy Ezurio (Laird Connectivity) poskytuje kompaktní a globálně certifikované řešení, které zajišťuje spolehlivou konektivitu a snadnou integraci. MT320 je určen pro konektivitu IoT a nabízí nejnovější generaci funkcí Wi-Fi a Bluetooth, podporuje hostitelské rozhraní SDIO a může se pochlubit průmyslovým rozsahem provozních teplot v kombinaci se zásuvnou kartou M.2 2230 a tvarovým faktorem SMT M.2.

Sona MT320 poskytuje spolehlivost s vysoce kvalitními softwarovými ovladači pro více operačních systémů, včetně nejnovějších bezpečnostních standardů WPA3 a prodloužené podpory životnosti produktu. Díky integraci Ezurio s Linux a Android Genio SDK společnosti MediaTek je vývoj s procesory Sona MT320 bezproblémový, zejména v kombinaci s pokročilými procesory Genio 700 a 510 společnosti MediaTek, které se používají v produktových řadách Ezurio Tungsten 700 a Tungsten 510 SMARC.

Sona MT320 je k dispozici ve formátu SMT M.2 a zásuvné kartě M.2 2230, která podporuje buď připojení RF trace, nebo konektory MHF4 pro externí antény. Ezurio nabízí řadu předem certifikovaných antén Wi-Fi 6 v řadách FlexMIMO, FlexFOTA a Mini Nanoblade. Mezi cílové aplikace patří odolná ruční zařízení, průmyslové senzory a brány IoT a lékařská zařízení, jako jsou infuzní pumpy, zobrazování HD, lůžka a analyzátory krve.

Sona MT320 je celosvětově certifikována, aby snížila náklady zákazníků a urychlila uvedení na trh; certifikace zahrnují FCC, ISED, UKCA a CE a také certifikaci Bluetooth SIG. Sériová výroba této produktové řady bude zahájena od května 2024.

https://www.ezurio.com/wireless-modules/wifi-modules-bluetooth/sona-mt320-wifi-6-bluetooth-5-3-module 
https://www.mediatek.com/products/broadband-wifi/mediatek-filogic-320

Hodnocení článku: