Jste zde

IHTH: odolné cívky do nelidských podmínek

Vishay Intertechnology představuje dvojici nových indukčností IHTH v provedení pouzdra 0750 a 1125 s drátovými vývody do vrtaných otvorů na DPS, určených pro vyšší proudy, které zároveň necháme téci při vyšších teplotách okolí.
Součástky s označením IHTH-0750IZ-5A a IHTH-1125KZ-5A pro automobilové aplikace dle AEC-Q200 „ustojí“ vysoké provozní teploty do +155 °C a také vysoká jmenovitá proudová zatížení až 125 A, zatímco nabídnou široký rozsah dostupných indukčností od 0,47 μH až do 100 μH.
 
 
Způsob kompozitní konstrukce stíněného pouzdra v bezolovnatém provedení, vyhovujícího požadavkům RoHS, potlačuje typické rušení v akustické oblasti na minimální úroveň a ještě k tomu přináší vysokou odolnost vůči teplotním šokům, vlhkosti, mechanickým nárazům a také vibracím. Vývojář tak do rukou dostává odpovídající řešení pro moduly VRM (Voltage Regulator Module) a DC/DC měniče, provozované v celé řadě náročných aplikací.
 
Bližší informace Vám poskytne distributor, společnost Rutronik (http://www.rutronik.com/), v jedné ze svých kanceláří v Praze, Brně nebo Banské Bystrici, příp. též stránky výrobce http://www.vishay.com/ (zdroje).
 
Hodnocení článku: