Jste zde

WAGO: flexibilita s modulárním prázdným pouzdrem

Nové modulární prázdné pouzdro řady 2857 zpřístupňuje řadu možností realizace individuálních elektronických řešení.
Jakmile začnou standardní výrobky narážet na své hranice, je třeba sáhnout po řešení šitém na míru konkrétní aplikaci. Společnost WAGO proto vyvinula modulární prázdné pouzdro pro nosnou lištu DIN 35. Prázdné pouzdro s konstrukční šířkou 12,5 mm a 22,5 mm dovoluje konfigurovat individuální možnosti připojení na třech úrovních. Dostaneme jej jako předem smontovanou jednotku, takže stačí jen vložit a připájet desku plošných spojů. Po naklapnutí bočnice je pouzdro připraveno k použití.
 
Variabilní koncepce se odráží i v možnostech připojení elektrických vodičů. Na každé připojovací úrovni můžeme individuálně zvolit buď zásuvnou pružinovou svorkovnici picoMAX®, pevně instalovanou pružinovou svorkovnici picoMAX® nebo prázdnou pozici bez připojovací techniky. Díky osvědčené připojovací technice CAGE CLAMP® S lze přímo zapojit plné a jemně laněné vodiče s dutinkou, jejichž průřez činí až 2,5 mm2. Stejné kontury všech konstrukčních šířek pouzdra navíc umožňují nepřerušovaně propojit napájecí napětí pomocí můstků.
 
 
Společnost WAGO (www.wago.cz) bude na nadcházejícím veletrhu AMPER (www.amper.cz) ve dnech 18. - 21. března 2014 patřit mezi TOP 25 největších vystavovatelů. Stánek v hale P s číslem 3.02 snáze naleznete podle přiloženého rastru.
 
 
Hodnocení článku: