Jste zde

Spolehlivé a dostupné RFID moduly Mifare

Technologie Mifare RFID je díky vysoké bezpečnosti a snadnému použití součástí našeho každodenního života. Jako autorizovaný distributor Vám výhodně zabezpečíme RFID moduly podle Vašich potřeb.

Kontrola vstupu, logistika, vstupenky, cestování, parkování, nabíjení/sdílení elektrických aut, bezpečné bezkontaktní platby. Technologie Mifare RFID si našla cestu téměř v každém segmentu našeho každodenního života díky vysoké bezpečnosti a jednoduchému použití. Díky vynikajícímu poměru ceny a výkonu si Mifare RFID čtečky od společnosti Stronglink, Inc. získaly vysokou popularitu, v průběhu posledních let se ukázaly jako spolehlivé identifikační jednotky v mnoha aplikacích jako např. v docházkových systémech nebo aplikacích používajících bezkontaktní platby za zboží a služby. 
Rodina modulů SL01xSL03xSL04x a SL06x RFID představuje kompletní řešení OEM s rozhraními UART, I2C a USB, které vyhovují všem možným požadavkům zákazníků. Moduly mohou být řízeny pomocí jednoduchých příkazů, jejich integrace do větších systémů by měla být velmi jednoduchá, nečiní žádné potíže ani méně zkušeným vývojářům.

Podrobnější informace jsou k dispozici v technických listech a aplikačních poznámkách výrobce.

Díky úzké spolupráci s výrobcem, čehož důkazem je i náš certifikát autorizovaného distributora, máme v našem skladu množství RFID modulů STRONGLINK, současně můžeme poskytnout komplexní technickou podporu.

 Vlastnosti:

  • flexibilní moduly RFID 13,56 MHz
  • Mifare Ultralight, 1k, 4k, DESfire, NFC
  • vysoká úroveň zabezpečení (DESfire)
  • různé typy rozhraní
  • technická podpora
  • velmi konkurenceschopná cena
  • certifikace CE a RoHS
  • nízká spotřeba energie

Pokud máte zájem i o další produkty značky STRONGLINK, nebo potřebujete další informace, napište nám na adresu info@soselectronic.cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.